DomůOstatníMike Tyson vystrašil své fanoušky. Objevil se na invalidním vozíku!

Mike Tyson vystrašil své fanoušky. Objevil se na invalidním vozíku!

Mike Tyson zaskočil své fanoušky. Ti se nyní obávají o zdraví bývalé boxerské legendy.

Na letiště v Miami totiž Mike Tyson dorazil na invalidním vozíku a nevypadal vůbec dobře. K tomuto kroku ho údajně přinutily nesnesitelné bolesti zad. V ruce dokonce držel hůl.

Tyson, který vyhrál všechny tři nejdůležitější tituly v těžké váze a byl nejmladším boxerem, kterému se to podařilo, je považován za jednoho z nejvýznamnějších sportovců konce 80. let.

V poslední době na tom zřejmě “Iron Mike” není moc dobře. V jednom z posledních rozhovorů dokonce mluvil o své smrti:

“Když se ráno podívám do zrcadla na svoji tvář, vidím divné skvrny. Cítím, že se blíží moje smrt.”

Zdroj: Twitter Somali Magazine

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ