Tenhle zápas chcete vidět! UFC plánuje souboj Justina Gaetjeho s Michaelem Chandlerem

Asi není moc MMA fanoušků, kteří by tento souboj nechtěli vidět. Jak prozradil Ariel Helwani ve svém pořadu “DC & Helwani Show”, už brzy pravděpodobně uvidíme parádní zápas dvou špičkových lehkých vah – bývalého titulového vyzyvatele UFC a exšampiona Bellatoru.

Zdroj: UFC

Situace v lehké váze UFC je už nějakou dobu poněkud nejasná. Šampion této váhy Khabib Nurmagomedov odešel do sportovního důchodu. Šéf UFC jej však nepřestává přemlouvat k návratu. Ti, o kterých se kdysi hovořilo jako o těch, kteří jsou schopni Khabiba porazit, s ním buď prohráli, jako Dustin Poirier nebo Justin Gaethje nebo se k zápasu s ním vůbec nedostali, jako Tony Ferguson.

Čím dál víc se tak mluví o nových jménech, která se objevují v popředí lehké váhy. Je to především Charles Oliveira, který si podle fanoušků za své výkony titulovou bitvu zasluhuje a pak také Michael Chandler, který ve svém debutu v oktagonu organizace UFC zdemoloval Dana Hookera, hned se stal “čtyřkou” rankingu a několikrát dal velice jasně najevo, že jej nezajímá nic jiného než titul.

Podle respektovaného novináře stanice ESPN Ariela Helwaniho organizace kuje železo dokud je žhavé a Chandlera už v jeho druhém zápase v UFC hodlá postavit proti Justinu Gaethjemu. Datum ani místo konání tohoto zápasu ještě není známo. Helwani o tom hovořil ve svém pořadu “DC & Helwani Show”, ve kterém mu sekunduje bývalý šampion UFC Daniel Cormier.

Zdroj: DC & Helwani Show

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA