DomůUFCRose Namajunas útočí na Weili Zhang: Lepší je být mrtvá, než rudá

Rose Namajunas útočí na Weili Zhang: Lepší je být mrtvá, než rudá

Vypadá to, že Rose Namajunas vyvolala, před blížícím se turnajem UFC 261, doslova politickou bouři. O jejích slovech teď hovoří skoro všichni. Co se vlastně přihodilo?

Zdroj: UFC

Namajunas je bývalou šampionkou slámové váhy organizace UFC. 24. dubna bude mít šanci znovu získat pás šampionky, když se v jednom z nejsledovanějších soubojů turnaje UFC 261, utká s aktuální šampionkou Weili Zhang.

Zhang pochází z Číny. Namajunas její původ kritizovala a tato kritika vyvolala lavinu politických komentářů.

V jednom z rozhovorů před galavečerem UFC 261 Namajunas řekla, že je lepší být mrtvá, než rudá.

“V konkrétních soubojích vždy existuje velká rivalita. Ale vždy jsem nad ní měla kontrolu. Nikdy jsem nevstoupila do oktagonu s nenávistí vůči své soupeřce. Ani k Weili Zhang nechovám nenávist, ale cítím, že to nebude jen souboj s ní, ale souboj s tím, co reprezentuje.”

“Spolu se svým tréninkovým partnerem Chico Camusem jsme zhlédli film “The Order Dream Team”, abychom pochopili to, s čím se setkáme. Poté, kdy jsem ten film viděla, můžu říct jediné – je lepší být mrtvá, než rudá. Nemyslím si, že Weili je komunistka, ale reprezentuje komunismus.”

Zdroj: MMA Fighting | Twitter FullContactMTWF

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ