DomůBellatorBELLATOR 290: Agresivní fanoušek se domáhal vstupu do klece, ochranka jej zpacifikovala...

BELLATOR 290: Agresivní fanoušek se domáhal vstupu do klece, ochranka jej zpacifikovala a odtáhla do zákulisí

Ne všichni si na galavečeru BELLATOR 290, který se konal o víkendu v kalifornském Inglewoodu, zachovali noblesu. Jeden z fanoušků se choval agresivně a způsobil ochrance nemalé potíže.

Během galavečera BELLATOR 290 se odehrály dva mistrovské zápasy. Hlavním tahákem akce byl rozlučkový souboj mezi Fedorem Emelianenkem a Ryanem Baderem o pás v těžké váze. Američan nedal ruské legendě šanci, ukončil jej v polovině prvního kola a potřetí obhájil titul šampiona. Po tomto zápase následovalo rozloučení s legendárním bojovníkem.

Diváci si však přišli i na jinou “podívanou”. Jeden z fanoušků, který navštívil Kia Forum, se postaral o malé pozdvižení. Muž se choval agresivně, pokřikoval, domáhal se vstupu do klece a působil dojmem, jako by byl pod vlivem návykových látek. Ochranka měla problém ho udržet na zemi a musela použít velkou sílu, aby ho dostala na zem a mohla ho odtáhnout do zákulisí.

Zdroj: Twitter MMA Mania | MMA Rocks

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ