DomůOstatníVIDEO: MMA zápas Davida s Goliášem! Bojovník muší váhy porazil těžkou váhu

VIDEO: MMA zápas Davida s Goliášem! Bojovník muší váhy porazil těžkou váhu

V Barceloně se 17. února konal galavečer Dogfight Wild Tournament. Jedním z hlavních MMA zápasů byl exhibiční souboj mezi bojovníkem muší váhy a zápasníkem těžké váhy. A potvrdilo se, že na velikosti vždy nezáleží.

Souboj trval něco málo přes tři minuty a ukončila jej submise na armbar. Na začátku zápasu se Brazilec soustředil na zasazování jednotlivých úderů a udržování vzdálenosti. O chvíli později se však přesunul do klinče, aby nakonec svého soupeře dostal na zem a tam ho ukončil.

Raymison Bruno (MMA 12-4-0) je zkušený bojovník smíšených bojových umění, který bojoval na galavečerech jako Pancrase, Celtic Gladiator, Fight Nights Global a Cage Warriors.

Svou profesionální kariéru zahájil v červnu 2013. Za poslední tři roky má Brazilec na kontě pouze jeden zápas, který prohrál s Dylanem Hazanem v muší váze.

Roger Dalet nemá na svém kontě žádný profesionální ani amatérský zápas. Jeho vystoupení na turnaji Dogfight Wild bylo jeho debutem v MMA.

Zdroj: Twitter Grabaka_Hitman

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ