DomůCZ/SK MMATak přece! Turnaj OKTAGON 30 má titulovou bitvu!

Tak přece! Turnaj OKTAGON 30 má titulovou bitvu!

Poslední turnaj organizace OKTAGON MMA v tomto roce, galavečer OKTAGON 30, je turnajem plným změn. Nejprve se změnilo místo konání akce, poté se několikrát změnil hlavní zápas večera, následovalo několik zrušených zápasů a leckterý fanoušek už vlastně ani neví, kdo se na turnaji s kým utká a kde vlastně celý galavečer proběhne.

Zdroj: OKTAGON MMA

Organizátoři nejprve akci přesunuli z pražské O2 areny do brněnského Zoner Bobbyhall. Příčinou byla vládní omezení spojená s koronavirovou situací. Následně byl na příští rok přeložen hlavní zápas, ve kterém se měl o titul ve střední váze utkat “Pirát” s Kinclem. Místo tohoto zápasu organizace oznámila nový hlavní zápas Peňáz vs. Čepo, jenže Čepo se zranil a hlavní zápas se zase zrušil. Nyní tedy organizátoři přišli s další, věřme že už poslední změnou, která se týká hlavního zápasu turnaje OKTAGON 30.

Už delší dobu se spekulovalo, že by největší česká ženská MMA naděje Tereza Bledá mohla dostat titulový zápas. Tyto spekulace potvrdil na turnaji OKTAGON 29 promotér Ondřej Novotný. Zároveň prozradil, že je problém sehnat soupeřku a je nepravděpodobné, že se titulový duel na závěr roku uskuteční. Když se ale Čepo zranil, tak byla situace jiná a nyní jsme se dočkali oficiálního potvrzení nového hlavního zápasu turnaje OKTAGON 30.

Soupeřkou Terezy je číslo 75 světového žebříčku lehké váhy, Brazilka Mabelly Lima, která okusila porážku pouze jednou a to v Dana White´s Contender Series. Jedná se bezpochyby o nejtěžší výzvu v kariéře Terezy Bledé.

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ