DomůBellatorŠéf Bellatoru Scott Coker: Pokud bude Fedor chtít, odveta s Werdumem se...

Šéf Bellatoru Scott Coker: Pokud bude Fedor chtít, odveta s Werdumem se uskuteční

V Bellatoru možná dojde k souboji dvou legendárních bojovníků. O odvetě mezi Fedorem Emelianenkem a Fabriciem Werdumem se hovoří už dlouhá léta a nyní možná nastal ten pravý čas, aby se utkání mohlo konečně uskutečnit.

Embed from Getty Images

Oba bojovníci nejednou vyjádřili svůj zájem o takový souboj, ale dlouho k němu nemohlo dojít, protože Fedor byl v posledních letech vázán v Bellatoru a Werdum v UFC. Nyní však Fabricio Werdum ukončil své působení v největší organizaci MMA na světě a prozatím není nic známo o jeho dalším působení. Nemůžeme se tedy divit, když se opět vyrojila vlna spekulací o jeho případném souboji s Fedorem.

Novináři z MMA Junkie se tedy zeptali šéfa Bellatoru Scotta Cokera na možnost potenciálního souboje obou bojovníků.

“Podle mého názoru má Fedor o takový souboj zájem tak napůl. Není to něco, co by bylo jeho velkým snem. Ale my budeme s Fedorem nadále jednat a uvidíme, jak to dopadne.”

Coker také řekl, že pokud by k takovému zápasu došlo, mohl by se uskutečnit v Rusku.

“Jestli nakonec Fedor na ten zápas kývne, určitě ho uspořádáme. Ten zápas by se pak mohl uskutečnit třeba v Moskvě. Pro Fedora to může být jeden z jeho posledních soubojů.”

K prvnímu měření sil mezi oběma borci došlo na turnaji organizace Strikeforce v roce 2010. Brazilec porazil ruského bojovníka submisí už v prvním kole utkání. Werdumova výhra byla obrovským překvapením. Přerušila totiž neuvěřitelnou Fedorovu šňůru 27 vítězství v řadě.

Oba borci si ve svých posledních soubojích vedli mimořádně dobře. Fedor Emelianenko si rychle poradil s Quintonem Jacksonem a Fabricio Werdum porazil bez sebemenších problémů Alexandra Gustafssona.

Zdroj: MMA Junkie


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ