DomůBellatorŠéf Bellatoru Scott Coker: Pokud bude Fedor chtít, odveta s Werdumem se...

Šéf Bellatoru Scott Coker: Pokud bude Fedor chtít, odveta s Werdumem se uskuteční

V Bellatoru možná dojde k souboji dvou legendárních bojovníků. O odvetě mezi Fedorem Emelianenkem a Fabriciem Werdumem se hovoří už dlouhá léta a nyní možná nastal ten pravý čas, aby se utkání mohlo konečně uskutečnit.

Embed from Getty Images

Oba bojovníci nejednou vyjádřili svůj zájem o takový souboj, ale dlouho k němu nemohlo dojít, protože Fedor byl v posledních letech vázán v Bellatoru a Werdum v UFC. Nyní však Fabricio Werdum ukončil své působení v největší organizaci MMA na světě a prozatím není nic známo o jeho dalším působení. Nemůžeme se tedy divit, když se opět vyrojila vlna spekulací o jeho případném souboji s Fedorem.

Novináři z MMA Junkie se tedy zeptali šéfa Bellatoru Scotta Cokera na možnost potenciálního souboje obou bojovníků.

“Podle mého názoru má Fedor o takový souboj zájem tak napůl. Není to něco, co by bylo jeho velkým snem. Ale my budeme s Fedorem nadále jednat a uvidíme, jak to dopadne.”

Coker také řekl, že pokud by k takovému zápasu došlo, mohl by se uskutečnit v Rusku.

“Jestli nakonec Fedor na ten zápas kývne, určitě ho uspořádáme. Ten zápas by se pak mohl uskutečnit třeba v Moskvě. Pro Fedora to může být jeden z jeho posledních soubojů.”

K prvnímu měření sil mezi oběma borci došlo na turnaji organizace Strikeforce v roce 2010. Brazilec porazil ruského bojovníka submisí už v prvním kole utkání. Werdumova výhra byla obrovským překvapením. Přerušila totiž neuvěřitelnou Fedorovu šňůru 27 vítězství v řadě.

Oba borci si ve svých posledních soubojích vedli mimořádně dobře. Fedor Emelianenko si rychle poradil s Quintonem Jacksonem a Fabricio Werdum porazil bez sebemenších problémů Alexandra Gustafssona.

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ