DomůUFCJiří Procházka se Jona Jonese ve Phoenixu nedočkal. Bojí se bývalý šampion...

Jiří Procházka se Jona Jonese ve Phoenixu nedočkal. Bojí se bývalý šampion jít s kůží na trh?

Jiří Procházka odjel na soustředění do Phoenixu s očekáváním, že tam bude i legendární Jon Jones. Ten ale nedorazil.

Jiří Procházka dostal pozvánku na tréninkový kemp ve Phoenixu od bývalého dvojnásobného šampiona UFC a olympijského vítěze v zápase volným stylem Henryho Cejuda. Hlavním cílem je zlepšit boj na zemi, který je doménou Glovera Teixeiry. Brazilec stojí Procházkovi v cestě za titulem v polotěžké váze UFC.

Na soustředění ve Phoenixu měl být i legendární Jon Jones, ale nakonec nepřijel. “BJP” se přitom s Jonesem už před lety setkal. “V roce 2016 jsme měli jeden, dva tréninky, absolvovali jsme čtyři nebo pět kol grapplingu, od té doby jsem ho neviděl,” řekl o Američanovi Jiří Procházka na YouTube kanálu sázkové kanceláře Fortuna.

“Měl sem přijet. Neptal jsem se Henryho, proč tu není. S tím, co je tady, mi to ale nijak nevadí. Nepředpokládám, že by tu byl jen kvůli mně. Spíše bychom si vyměnili názory a lehce si zatrénovali. Lidé na této úrovni nechtějí jít s kůží na trh, aby někdo viděl, že v něčem nestíhají. On trénuje v ústraní. Jako šampion nemusí chodit se svou kůží na trh a jít s mladýma klukama do tréninku, kde mu může něco hrozit,” myslí si Jiří Procházka.

Zdroj: YouTube Fortuna | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ