DomůCZ/SK MMAPatrik Kincl o zápase s "Pirátem": Technicky a takticky jsem o úroveň...

Patrik Kincl o zápase s “Pirátem”: Technicky a takticky jsem o úroveň výš

Patrik Kincl promluvil o svém nadcházejícím zápase s “Pirátem”. Netají se tím, že jeho cílem je titul ve střední váze a odveta s Karlosem. Plánuje zabojovat také o titul ve veltrové váze proti Kozmovi?

Zdroj: XFN

Patrik Kincl se nedávno stal novou akvizicí organizace OKTAGON MMA. Předtím bojoval o titul proti Robertu Soldićovi v KSW. Jeho cíl je jasný, získat mistrovský pás ve střední váze a možnost odvety proti Vémolovi. Jeho další zápas o titul se uskuteční koncem února, proti “Pirátovi” Krištofičovi, na turnaji OKTAGON 31.

Pirát má před zápasem se mnou pochyby, jsem o úroveň výš

“Do zápasu se mnou jde s pochybnostmi. Na druhou stranu, pokud se zavře v posilovně a bude pracovat mnohem tvrději a lépe, jemu i samotnému zápasu to jen pomůže. Bude to zajímavější pro mě i pro fanoušky,” řekl Patrik Kincl o “Pirátovi”. “Je to zkušený bojovník, ale nemá zkušenosti s vrcholnými a těžkými zápasy. Přestřelky mu nevadí, pokud z nich má větší prospěch. Když se však dostane pod tlak, uteče. Technicky a takticky jsem o úroveň výš,” věří český bojovník.

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

Patrik Kincl je považován za jednoho z nejkomplexnějších bojovníků na československé scéně. V boxu nedávno svedl těsný zápas s Attilou Véghem. Je také vynikající na zemi. Co vytáhne ze svého bohatého repertoáru proti “Pirátovi”?

“Asi mu ukážu od všeho trochu. Pokud to bude šlapat v postoji, klidně ho tam dorazím. Rozhodně se nechystám vyhrát jen na body.”

Pokud získá Kincl pás ve střední váze, půjde si i pro ten ve veltru?

Pokud by získal mistrovský pás ve střední váze, jistě by stálo za zvážení, zda by nechtěl zaútočit i na druhý pás, tentokrát ve “své” veltrové váze. Tato divize je v OKTAGONU poměrně nabitá a titul má pevně v rukou David Kozma.

“Šampion David Kozma je můj kamarád. Trénujeme spolu a zápas s ním mě neláká. Plánem je získat titul ve střední váze a jednat s OKTAGONEM o možnosti odvety s Karlosem. Pokud půjdu do veltrové váhy, spokojím se s pozicí jedničky žebříčku. Nehodlám jít, v honbě za druhým titulem, proti kamarádovi.”

Vsadit si nebo se dívat ZDARMA na všechny zápasy UFC a OKTAGON MMA můžeš TADY.

Zdroj: Sport SK

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ