DomůCZ/SK MMAPatrik Kincl o zápase s "Pirátem": Technicky a takticky jsem o úroveň...

Patrik Kincl o zápase s “Pirátem”: Technicky a takticky jsem o úroveň výš

Patrik Kincl promluvil o svém nadcházejícím zápase s “Pirátem”. Netají se tím, že jeho cílem je titul ve střední váze a odveta s Karlosem. Plánuje zabojovat také o titul ve veltrové váze proti Kozmovi?

Zdroj: XFN

Patrik Kincl se nedávno stal novou akvizicí organizace OKTAGON MMA. Předtím bojoval o titul proti Robertu Soldićovi v KSW. Jeho cíl je jasný, získat mistrovský pás ve střední váze a možnost odvety proti Vémolovi. Jeho další zápas o titul se uskuteční koncem února, proti “Pirátovi” Krištofičovi, na turnaji OKTAGON 31.

Pirát má před zápasem se mnou pochyby, jsem o úroveň výš

“Do zápasu se mnou jde s pochybnostmi. Na druhou stranu, pokud se zavře v posilovně a bude pracovat mnohem tvrději a lépe, jemu i samotnému zápasu to jen pomůže. Bude to zajímavější pro mě i pro fanoušky,” řekl Patrik Kincl o “Pirátovi”. “Je to zkušený bojovník, ale nemá zkušenosti s vrcholnými a těžkými zápasy. Přestřelky mu nevadí, pokud z nich má větší prospěch. Když se však dostane pod tlak, uteče. Technicky a takticky jsem o úroveň výš,” věří český bojovník.

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

Patrik Kincl je považován za jednoho z nejkomplexnějších bojovníků na československé scéně. V boxu nedávno svedl těsný zápas s Attilou Véghem. Je také vynikající na zemi. Co vytáhne ze svého bohatého repertoáru proti “Pirátovi”?

“Asi mu ukážu od všeho trochu. Pokud to bude šlapat v postoji, klidně ho tam dorazím. Rozhodně se nechystám vyhrát jen na body.”

Pokud získá Kincl pás ve střední váze, půjde si i pro ten ve veltru?

Pokud by získal mistrovský pás ve střední váze, jistě by stálo za zvážení, zda by nechtěl zaútočit i na druhý pás, tentokrát ve “své” veltrové váze. Tato divize je v OKTAGONU poměrně nabitá a titul má pevně v rukou David Kozma.

“Šampion David Kozma je můj kamarád. Trénujeme spolu a zápas s ním mě neláká. Plánem je získat titul ve střední váze a jednat s OKTAGONEM o možnosti odvety s Karlosem. Pokud půjdu do veltrové váhy, spokojím se s pozicí jedničky žebříčku. Nehodlám jít, v honbě za druhým titulem, proti kamarádovi.”

Vsadit si nebo se dívat ZDARMA na všechny zápasy UFC a OKTAGON MMA můžeš TADY.

Zdroj: Sport SK


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
80SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ