DomůCZ/SK MMABývalý šampion organizace OKTAGON MMA se vrací zpět!

Bývalý šampion organizace OKTAGON MMA se vrací zpět!

Dobří holubi se vracejí. Bývalý šampion lehké váhy, Mateusz Legierski, se vrací zpět do organizace OKTAGON MMA. Po nedávné prohře na turnaji KSW 65, kdy ve druhém kole prohrál na TKO s Romanem Szymanskim, se chystá na comeback do československé organizace.

Zdroj: OKTAGON MMA

Vedení organizace prozradilo, že Mateusz se vrátí na turnaji OKTAGON Prime 5 v Šamoríně, který se uskuteční 26. března 2022.

Mateusz Legierski má skóre 7 vítězství a pouze 1 porážku, navíc v rámci organizace OKTAGON MMA je neporažený. V domácí organizaci začal zápasem s Michalem Konrádem, kterého ukončil na TKO v prvním kole. Na TKO dokázal ukončit i dalšího vyzyvatele Ronalda Paradeisera. Když pak v O2 areně na turnaji OKTAGON 15 ukončil i Jakuba Bahníka, vybojoval si titulovou šanci.

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

A právě v titulovém zápase s Miroslavem Štrbákem na akci OKTAGON Prime 3 zažil největší úspěch kariéry, když získal titul lehké váhy. Po přesunu do KSW a zraněních mu však organizace titul odebrala. Nyní ho tedy bude chtít znovu získat. Bude to ale mít mnohem těžší. Šampionem totiž není nikdo jiný než Ivan Buchinger. A to je opravdu obrovská výzva.

Zatím nevíme, kdo bude Mateuszovým soupeřem, ale když se podíváme na žebříček lehké váhy, tak se nám některé možnosti nabízejí. Teoreticky by mohl jít rovnou po titulu, ale Ivan je v současnosti zraněn a pravděpodobně se nestačí do března vrátit. Co se týče dalších potenciálních zápasníků v lehké váze, tak je zde Karol Ryšavý, Losane Keita, Leo Brichta či Miroslav Štrbák. Přijít však také může nějaké nové jméno ze zahraničí, které by mohlo být velkou výzvou. Oficiálního oznámení bychom se však mohli dočkat již velmi brzy.

Vsadit si nebo se dívat ZDARMA na všechny zápasy UFC a OKTAGON MMA můžeš TADY.

Zdroj: OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ