DomůUFCDana White posílá Nicka Diaze do důchodu: Po tak dlouhé pauze by...

Dana White posílá Nicka Diaze do důchodu: Po tak dlouhé pauze by už neměl bojovat

Šéf UFC Dana White není přesvědčen o tom, že se Nick Diaz vrátí do klece a bude pokračovat ve své sportovní kariéře. Nejraději by viděl, kdyby starší z bratrů Diazových odešel na odpočinek.

Zdroj: UFC

Nick Diaz nebojoval v kleci od roku 2015, kdy se na UFC 183 utkal s Andersonem Silvou. Letos se však do oktagonu vrátil, když se na turnaji UFC 266 utkal s Robbiem Lawlerem. Diaz v souboji prohrál před časem, ale šéf UFC tehdy řekl, že Nick se v kleci ukázal ve velmi dobrém světle.

Nyní však Dana White v rozhovoru pro ESPN přiznal, že by Nick podle něj neměl pokračovat v zápasech v kleci.

“Jeho zářijový návrat na mě udělal velký dojem. Nicméně kromě toho, jak dobře Nick vypadal a co dokázal po tak dlouhé pauze, si myslím, že by Nick neměl pokračovat v zápasení. Je to samozřejmě dospělý muž a může si dělat, co chce. Zdá se mi však, že to nedělá proto, že by ho to bavilo, ale proto, že musí. Lidé se mě ptají na klíč k úspěchu. Klíčem je dělat to, co vás baví a být u toho šťastný.”

Nick Diaz je bývalý šampion, dnes již neexistujících organizací, Strikeforce a WEC. V MMA má za sebou 38 zápasů. Poprvé se postavil do klece v roce 2001 a poprvé se objevil v UFC v roce 2003, ale dále bojoval za Pride, EliteXC, Strikeforce a Dream. Do UFC se nakonec vrátil v roce 2011, čtyřikrát bojoval v kleci a pouze jednou vyhrál, když porazil B.J. Penna na turnaji UFC 137. Po několikaleté pauze se vrátil do oktagonu letos v září na turnaji UFC 266.

Zdroj: ESPN

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ