DomůCZ/SK MMAChristian Jungwirth se vrací do boje. Jeho dalším soupeřem bude Denis Farkaš

Christian Jungwirth se vrací do boje. Jeho dalším soupeřem bude Denis Farkaš

Fanoušky velice oblíbený německý bojovník organizace OKTAGON MMA Christian “The Kelt” Jungwirth (9-5 MMA) se vrací do boje.

Zdroj: OKTAGON MMA

“The Kelt” z Bopfingenu se 6. listopadu na turnaji OKTAGON Prime 4 v Pardubicích utká s mladým slovenským bojovníkem Denisem Farkašem (3-3 MMA).

Po sérii tří porážek v řadě to bude Jungwirthův čtvrtý letošní zápas. A vzhledem k předchozí šňůře proher v něm musí stůj co stůj zvítězit.

Duel se slovenským bojovníkem z Handlové přijal Němec necelé dva týdny po porážce na turnaji OKTAGON 28. 21letý Farkaš je, navzdory svému věku, zkušeným bojovníkem v postojářských disciplínách, jako je K-1 nebo box. Trojnásobný slovenský juniorský šampion v K1 v posledních měsících trénuje v trnavském klubu Spartakus Fight Gym, takže bude jistě zajímavé sledovat, jaký progres udělal.

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ