DomůUFCHenry Cejudo: ”Ukončil jsem kariéru, ale Dana White zná sumu, kvůli které...

Henry Cejudo: ”Ukončil jsem kariéru, ale Dana White zná sumu, kvůli které bych se vrátil.”

Henry Cejudo, šampion UFC v bantamové váze, na tiskové konferenci po skončení turnaje UFC 249 prozradil plány, týkající se jeho budoucnosti.

Embed from Getty Images

Po porážce Dominicka Cruze na turnaji UFC 249, Cejudo ještě v oktagonu oznámil konec své MMA kariéry, protože už docílil všeho, čeho docílit mohl.

Existuje však jedno “ale”, kvůli kterému by Henry Cejudo svůj odchod ze světa MMA odložil. Za tím “ale” se skrývá konkrétní suma, která by Cejuda přesvědčila, aby v UFC pokračoval. Výši sumy však zná pouze Dana White.

“On ví přesně jaká to je částka. Ale dejte ostatním zápasníkům v bantamové váze šanci se navzájem pozabíjet. Dejte jim šanci, ať se pobaví. Oni pořád jen vykřikovali, že si vybírám soupeře. Tak ať se teď předvedou.”

“Můžete říkat co chcete, ale já jsem už dosáhl všeho. Pokud jde o MMA, měl bych být součástí Mount Rushmore. Myslím, že jsem nejlepší zápasník v historii bojových sportů.”

“Teď říkám, že miluji volnost, svobodu. Měli jste možnost mě vidět na množství turnajů UFC. Mám za sebou okolo 600 utkání v zápase. Už jsem toho udělal moc. Nemám děti, ale mám přítelkyni. Vstoupím do nové kapitoly svého života. Dlouho jsem byl samolibý, nafoukaný sobec. Ale to bylo potřeba pro to, abych dosáhl toho, čeho jsem dosáhl. Chci odejít na vrcholu, tak, jak jsem to udělal v zápase. Krále si musíte zapamatovat napořád.”

Henry Cejudo se také zmínil o tom, že Dana White neočekával takové rozhodnutí. White mu sice rozumí, ale byl by raději, kdyby Cejudo pokračoval.

“Na jednu stranu mi Dana řekl, ať udělám to, co je pro mě nejlepší. Na druhou stranu ví, že ztratil skvělého bojovníka.”

“Nemluvím do větru. Pokud mi UFC nenabídne něco opravdu zajímavého, už se nikdy nevrátím. Skončil jsem se zápasem a už jsem se k němu nikdy nevrátil. To samé bude s MMA. Neohlížím se za sebe. Dívám se jen do budoucnosti.”

Zdroj: UFC | MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ