DomůUFCUFC 263: Paul Craig zlomil Hillovi ruku. Hodně opožděná reakce rozhodčího!

UFC 263: Paul Craig zlomil Hillovi ruku. Hodně opožděná reakce rozhodčího!

Paul Craig, v úvodním zápase hlavní karty turnaje UFC 263, brutálním způsobem ukončil Jamahala Hilla a postaral se tak o jeho první porážku v profesionálním MMA.

Zdroj: UFC

Začátek souboje byl poměrně opatrný. Několik nesmělých pokusů o kopy. Craig se rozhodl stáhnout soupeře na zem. Tam se Skot pokusil o armbar. První pokus byl neúspěšný. Při druhém pokusu pak Craig zlomil svému soupeři ruku. Rozhodčí však na tuto situaci dlouho nereagoval. Mezitím “Bearjew” ještě několikrát tvrdě udeřil svého bezbranného protivníka. Sudí nakonec po dlouhé době zápas ukončil.

Aktualizace: Nakonec se ukázalo, že ruka Jamahala Hilla není zlomená. Byla vykloubená.


Sleduj turnaj OKTAGON 25 ŽIVĚ a ZDARMA

Pirát, Rony, Veličković, vyostřené “derby” Ryšavý🆚 Bartl a samozřejmě titulová bitva o krále 👑 těžké váhy Buday vs. Minda. A mnohem víc! – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už v sobotu večer.


Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe | Twitter ChillemDafoe

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ