DomůKSWPatrik Kincl chválí chorvatského šampiona KSW a říká: Soldić je prostě špička,...

Patrik Kincl chválí chorvatského šampiona KSW a říká: Soldić je prostě špička, a to nejen v Evropě!

Na víkendovém turnaji KSW 65 jsme měli možnost sledovat vzájemný souboj šampionů organizace ve veltrové a střední váze. Roberto “Robocop” Soldić si poradil se svým soupeřem Mamedem Khalidovem, kterého porazil ve 2. kole knokautem.

Zdroj: XFN

Mamed Khalidov svůj titul neobhájil a bohužel musel být po zápase převezen rovnou do nemocnice ve Varšavě, kde ho čeká operace. Roberto Soldić se stal dvojnásobným šampionem, ale ani to mu nestačí. Chce také porazit šampiona polotěžké váhy Tomasze Narkuna a chce se pokusit o něco podobného, co chtěl na naší scéně dokázat Ivan Buchinger, tedy stát se trojnásobným šampionem organizace KSW.

Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo zvítězí v česko-slovenské bitvě, Juráček nebo Pukač? >>>

Reakce Patrika Kincla na zápas Soldić vs. Khalidov

„Chodí mi hodně otázek na zápas Soldič vs. Khalidov a nejlépe asi odpovím zde. Byť jsem se s Mamedem na žíněnce nikdy nepotkal, tak jsem podobný výsledek očekával. Soldić je prostě špička (nejen v Evropě) a jsem rád, že jsem se s ním mohl v KSW potkat. Hodně věcí jsem si z toho zápasu odnesl.”

“Všímám si, že mi teď u hodně lidí fight se Soldićem zvýšil kredit. Já to tak asi nevnímám. S prohrou jsem se sice smířil, ale šel jsem vyhrát titul a odešel jsem poražen. Mohl jsem to mít sice dobře rozehráno, dokázal jsem vyhrát jedno kolo, ale to je pro mě málo a historii tohle moc nezajímá.”

“Teď jsem na dalším tažení a vše chci v únoru zúročit!!! A jestli teď vypadá výrok o malém srdci uboze, tak se teprve těšte na tu kličkovanou a výmluvy, co teprve přijdou.“

Zápas se Soldićem je pro Patrika Kincla obrovskou zkušeností. Nyní ho však čeká nová výzva, a to zápas s Pirátem Krištofičem o titul ve střední váze organizace OKTAGON MMA. K zápasu dojde na turnaji OKTAGON 31, který se uskuteční 26. února.

Sleduj turnaj OKTAGON 30 ŽIVĚ a ZDARMA

Jubilejní OKTAGON 30 představí hvězdy MMA, jako jsou Kimball, Juráček, Pukač, Bledá, Szabová a další – to vše s jejich příběhy, emocemi, nábojem adrenalinu a vším, co k OKTAGONU patří. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už ve čtvrtek 30.12. večer.

Zdroj: Instagram Patrik Kincl


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ