DomůCZ/SK MMA"Pirát" Krištofič o Patriku Kinclovi: Je komplexnější než Vémola, ale jsem přesvědčený,...

“Pirát” Krištofič o Patriku Kinclovi: Je komplexnější než Vémola, ale jsem přesvědčený, že svůj pás obhájím

Hlavní zápas turnaje OKTAGON 30 je potvrzený a známe jména obou jeho účastníků. “Pirát” Krištofič se utká o titul ve střední váze s Patrikem Kinclem.

Zdroj: OKTAGON MMA

Poté, co bylo oznámeno, že se Karlos Vémola nemůže zúčastnit titulového zápasu ve střední váze, musel se Patrik Kincl velice rychle rozhodnout, zda výzvu přijme. Nakonec sepsal všechna pro a proti a rozhodl se o titul ve střední váze bojovat, a to hlavně proto, že tento zápas ho může přiblížit k odvetě s Vémolou.

“Jako bojovník má (Krištofič – pozn. red.) můj respekt, protože dokáže přijmout výzvu. To ukázal i tehdy, když na poslední chvíli přijal nabídku na zápas s Marcinem Naruszczkou. Myslím, že jsem lepší bojovník a chci to ukázat. Přestože se opět přesouvám do vyšší váhy, budu bojovat.”

Samuel Krištofič ve svém posledním živém vysílání na YouTube prozradil, jak vidí svého příštího soupeře v boji o titul ve střední váze. Srovnává také jeho schopnosti s Karlosem a říká, že Kincl je komplexnější bojovník. Staví jej dokonce na vyšší úroveň než samotného “Terminátora”.

“Kincl je, podle mnohých, ještě větší zkouškou než Karlos. Ten má jednu silnou zbraň, která dominuje všem jeho zápasům. A tou je takedown a následná kontrola na zemi.”

“Kincl je komplexnější bojovník, který může hrozit ve stoje. Navíc umí také strhy a má dobrý ground and pound z vrchu. Je komplexnější a tudíž nebezpečnější. Na druhou stranu tam podle mě nemá nic, čeho bych se musel výrazněji obávat.”

“Myslím, že mu mohu být ve všem rovnocenným soupeřem, takže věřím, že ho zlikviduju a jsem přesvědčen, že ten svůj pás obhájím.”

Zdroj: Instagram “Pirát” Krištofič

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ