DomůCZ/SK MMA"Pirát" Krištofič o Patriku Kinclovi: Je komplexnější než Vémola, ale jsem přesvědčený,...

“Pirát” Krištofič o Patriku Kinclovi: Je komplexnější než Vémola, ale jsem přesvědčený, že svůj pás obhájím

Hlavní zápas turnaje OKTAGON 30 je potvrzený a známe jména obou jeho účastníků. “Pirát” Krištofič se utká o titul ve střední váze s Patrikem Kinclem.

Zdroj: OKTAGON MMA

Poté, co bylo oznámeno, že se Karlos Vémola nemůže zúčastnit titulového zápasu ve střední váze, musel se Patrik Kincl velice rychle rozhodnout, zda výzvu přijme. Nakonec sepsal všechna pro a proti a rozhodl se o titul ve střední váze bojovat, a to hlavně proto, že tento zápas ho může přiblížit k odvetě s Vémolou.

“Jako bojovník má (Krištofič – pozn. red.) můj respekt, protože dokáže přijmout výzvu. To ukázal i tehdy, když na poslední chvíli přijal nabídku na zápas s Marcinem Naruszczkou. Myslím, že jsem lepší bojovník a chci to ukázat. Přestože se opět přesouvám do vyšší váhy, budu bojovat.”

Samuel Krištofič ve svém posledním živém vysílání na YouTube prozradil, jak vidí svého příštího soupeře v boji o titul ve střední váze. Srovnává také jeho schopnosti s Karlosem a říká, že Kincl je komplexnější bojovník. Staví jej dokonce na vyšší úroveň než samotného “Terminátora”.

“Kincl je, podle mnohých, ještě větší zkouškou než Karlos. Ten má jednu silnou zbraň, která dominuje všem jeho zápasům. A tou je takedown a následná kontrola na zemi.”

“Kincl je komplexnější bojovník, který může hrozit ve stoje. Navíc umí také strhy a má dobrý ground and pound z vrchu. Je komplexnější a tudíž nebezpečnější. Na druhou stranu tam podle mě nemá nic, čeho bych se musel výrazněji obávat.”

“Myslím, že mu mohu být ve všem rovnocenným soupeřem, takže věřím, že ho zlikviduju a jsem přesvědčen, že ten svůj pás obhájím.”

Zdroj: Instagram “Pirát” Krištofič


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ