DomůUFCVymačkám z tebe všechny ty steroidy - Jon Jones obviňuje Adesanyu z...

Vymačkám z tebe všechny ty steroidy – Jon Jones obviňuje Adesanyu z užívání dopingu

Spor mezi Israelem Adesanyou a Jonem Jonesem s přibývajícím časem neutichá. Ba právě naopak. Kdykoli to jen jde, provokují se a nešetří urážkami. Naposledy Jon Jones na sociálních sítích obvinil Adesanyu z užívání dopingu.

Foto: MMA Scene

Jon Jones je přesvědčený, že zvláštní vzhled pravého prsního svalu Israela Adesanyi, způsobilo užívání dopingu. Po turnaji UFC 253 se na sociálních sítích objevilo velké množství spekulací, týkajících se oteklého prsního svalu Israela Adesanyi. Mnohé z těchto spekulací se týkaly také dopingu.

Sám Adesanya důrazně popřel, že by užíval doping a řekl, že je naprosto čistý. Jon Jones je však jiného názoru a na sociálních sítích se do Adesanyi pořádně opřel. Ten navíc nahrál Jonesovi na smeč tím, že na svém Twitteru sdílel grafiku týkající se příznaků rakoviny prsu, ke které napsal:

“Dámy a pánové. Mačkejte si prsa. Někomu to může pomoci.”

Reakce Jonese na sebe nenechala dlouho čekat:

“Až spolu budeme bojovat, vymačkám z tebe ty steroidy do poslední kapky.”

V posledních dnech se oba bojovníci navzájem vůbec nešetří a na sociálních sítích na sebe prakticky permanentně útočí. Jejich trash talk přitahuje tisíce fanoušků MMA. Sám šéf UFC řekl, že o vzájemný souboj těchto zápasníků by měl velký zájem. Není však jasné v jaké váhové kategorii by se případný duel uskutečnil. Adesanya je šampionem střední váhy a Jones přešel do váhy těžké.

“The Last Stylebender” se už několikrát vyjádřil, že se s Jonesem dříve nebo později utká. Teď se však chce soustředit na svou váhovou kategorii, ve které se chce utkat s Jaredem Cannonierem. Ten však nejprve musí porazit na turnaji UFC 254 Roberta Whittakera. “Bones” však ignoruje plány Adesanyi a tvrdí, že má strach z přímé konfrontace v oktagonu.

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ