DomůOstatníMMA bojovnice Hannah Goldy draží své spodní prádlo, ve kterém se vážila...

MMA bojovnice Hannah Goldy draží své spodní prádlo, ve kterém se vážila na turnaji UFC v Londýně

Hannah Goldy, bojovnice největší organizace MMA na světě, nabídla svým fanouškům možnost zakoupit si spodní prádlo, které měla na sobě při vážení na turnaji UFC v Londýně.

V době, kdy jsou poměrně nízké platy zápasníků UFC předmětem časté kritiky, si některé bojovnice našly jiné způsoby, jak si vydělat peníze bokem. Jedním z kvetoucích byznysů, který je pro mnoho bojovnic lukrativním, je stránka OnlyFans.

V nedávné době se ozvala řada bojovnic, které se podělily o to, že na této stránce vydělávají velké peníze tím, že buď dávají fanouškům exkluzivně nahlédnout do svého života, posílají fotografie nebo prodávají nejrůznější předměty. A právě to má nyní v plánu i Hannah Goldy.

Goldy vtrhla na scénu UFC v roce 2018, když zvítězila v Contender Series nad Kali Robbins. Od té doby bojovala v oktagonu UFC čtyřikrát. Dokázala však zvítězit pouze v jediném zápase. Naposledy prohrála na turnaji UFC v Londýně s Molly McCann, která zvítězila TKO v prvním kole.

Goldy se nyní rozhodla vydražit spodní prádlo, které na sobě měla v Londýně při vážení. Potvrdila, že jej bude prodávat na svém osobním účtu OnlyFans. O ceně se bude rozhodovat prostřednictvím DM (přímé zprávy), kterou potenciální zájemci Goldy pošlou.

“Dražím spodní prádlo UFC, které jsem měla na sobě na vážení v Londýně. Napište mi do DM své nabídky,” vyzvala Goldy fanoušky na své stránce na OnlyFans.

Hannah Goldy není zdaleka jedinou bojovnicí MMA, která si vydělává prostřednictvím platformy OnlyFans. Z dalších bojovnic jmenujme například Felice Herrig, Raquel Pennington nebo Tecii Torres. Z českých bojovnic je na OnlyFans aktivní třeba Michaela Dostálová.

Zdroj: MiddleEasy | Instagram Hannah Goldy

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ