DomůUFCJiří Procházka možná vyrazí na zajímavý zahraniční kemp! Co zápas s Teixeirou?

Jiří Procházka možná vyrazí na zajímavý zahraniční kemp! Co zápas s Teixeirou?

Jiří Procházka, česká MMA jednička, má za sebou v UFC dvě fantastické výhry a všeobecně se očekává, že ho v roce 2022 čeká titulový zápas se současným šampionem Gloverem Teixeirou.

Zdroj: UFC

Musí se však počkat na to, až se Teixeira trochu zregeneruje. Není to už žádný mladík. A proto Jiří Procházka dost možná zamíří na zajímavý zahraniční kemp, kde se chce zaměřit především na wrestling.

„Teď možná do konce roku trochu zvolním, pojedu více techniku, naberu sílu, abych mohl po novém roce vyjet někam na kemp. Nechci být konkrétní, ale jsem v kontaktu s Henrym Cejudem, který trénuje Jonese. Má tam super wrestlery. Nyní to řešíme, jestli tam jet,“ oznámil český zápasník v rozhovoru pro server Kaocko. Jedná se nepochybně o logický krok, Glover je totiž na zemi velmi kvalitní (ukončil tam i bývalého šampiona Jana Blachowicze) a Jiří se na to musí připravit.

V rozhovoru také najdeme další pozitivní vyjádření na adresu již zmiňovaného titulového zápasu. „Poslední informace je ta, že UFC chce tento zápas uspořádat. Místo a datum se teď organizace snaží domluvit hlavně s Gloverem. Já doufám a věřím, že to bude co nejdříve.“ Doufejme tedy, že se opravdu na jaře souboje dočkáme a Jiří se stane historicky prvním českým šampionem v UFC.

Zdroj: Kaocko

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ