DomůUFCJiří Procházka možná vyrazí na zajímavý zahraniční kemp! Co zápas s Teixeirou?

Jiří Procházka možná vyrazí na zajímavý zahraniční kemp! Co zápas s Teixeirou?

Jiří Procházka, česká MMA jednička, má za sebou v UFC dvě fantastické výhry a všeobecně se očekává, že ho v roce 2022 čeká titulový zápas se současným šampionem Gloverem Teixeirou.

Zdroj: UFC

Musí se však počkat na to, až se Teixeira trochu zregeneruje. Není to už žádný mladík. A proto Jiří Procházka dost možná zamíří na zajímavý zahraniční kemp, kde se chce zaměřit především na wrestling.

„Teď možná do konce roku trochu zvolním, pojedu více techniku, naberu sílu, abych mohl po novém roce vyjet někam na kemp. Nechci být konkrétní, ale jsem v kontaktu s Henrym Cejudem, který trénuje Jonese. Má tam super wrestlery. Nyní to řešíme, jestli tam jet,“ oznámil český zápasník v rozhovoru pro server Kaocko. Jedná se nepochybně o logický krok, Glover je totiž na zemi velmi kvalitní (ukončil tam i bývalého šampiona Jana Blachowicze) a Jiří se na to musí připravit.

V rozhovoru také najdeme další pozitivní vyjádření na adresu již zmiňovaného titulového zápasu. „Poslední informace je ta, že UFC chce tento zápas uspořádat. Místo a datum se teď organizace snaží domluvit hlavně s Gloverem. Já doufám a věřím, že to bude co nejdříve.“ Doufejme tedy, že se opravdu na jaře souboje dočkáme a Jiří se stane historicky prvním českým šampionem v UFC.

Zdroj: Kaocko


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ