DomůCZ/SK MMAKdy se vrátí do klece a co chce dělat po konci kariéry?...

Kdy se vrátí do klece a co chce dělat po konci kariéry? Ivan Buchinger odpovídal na otázky fanoušků

Jedna z největších legend domácí scény a současný držitel dvou opasků organizace OKTAGON MMA, Ivan Buchinger, měl mít šanci zabojovat i o třetí titul. Šanci mu ale zhatilo nepříjemné zranění kolene. I na toto téma populární “Buki” odpovídal fanouškům na svém instagramovém profilu.

Zdroj: OKTAGON MMA

„Cítím se stále líp, ale pořád trénuju pouze vrchní část těla. Nevím, kdy se vrátím do boje, ale tipoval bych to na duben, kdy budu obhajovat jeden z mých dvou opasků. Co se týče Šamorína, tak tam se nepředstavím, jelikož je startovka už plná,” odpověděl Buchinger na otázky týkající se jeho potencionálního návratu do klece. Při pohledu na žebříček se nám zdá pravděpodobnější obhajoba opasku lehké váhy, například proti vítězi duelu Paradeiser vs. Keita, či s navrátilcem Legierskim.

Čekal jsem, že přijdou výzvy od Keity i Tichoty. Jsem držitel opasku a každý chce mě.

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

Co bude dělat po konci kariéry?

„Po kariéře mám v plánu se věnovat trénování, nyní na to nemám moc času, ale po kariéře budu,“ odpověděl “Buki” na dotaz svých fanoušků, co bude dělat po konci kariéry. Nabízí se tak možnost, že by mohl pomáhat svému kamarádovi Atillovi Véghovi ve Spartakus Fight Gymu v Trnavě, kde Ivan nyní trénuje.

My však doufáme, že Ivana Buchingera čeká ještě mnoho zápasů v kleci, kde si ho budeme moci pořádně užít.

Vsadit si nebo se dívat ZDARMA na všechny zápasy UFC a OKTAGON MMA můžeš TADY.

Zdroj: Instagram Ivan Buchinger

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ