DomůUFCJan Blachowicz o Jiřím Procházkovi: Když se na jeho styl připravíte, bude...

Jan Blachowicz o Jiřím Procházkovi: Když se na jeho styl připravíte, bude to snadný zápas

Polský bojovník se vrátí do oktagonu během lednové show UFC 297 v Torontu, kde ho čeká odvetný zápas s Aleksandarem Rakicem, kterého loni v květnu porazil technickým knokautem, poté, kdy se jeho soupeř zranil.

Jan Blachowicz se nyní soustředí výhradně na Rakice, ale na otázku ohledně svých budoucích plánů ukázal na dva potenciální soupeře, s nimiž by se rád utkal.

První volbou je Alex Pereira, se kterým polský bijec prohrál nejednomyslně na body ve velice vyrovnaném zápase, který se uskutečnil v červenci letošního roku.

“Pokud se Pereira utká s Hillem a vyhraje, a já věřím, že porazím Rakice, tak pak mi musí dát odvetu, protože to nebylo jednomyslné rozhodnutí a podle mého názoru to rozhodčí špatně nabodovali. Tuhle odvetu mi musí dát. Takže věřím, že pokud všechno vyjde perfektně, můj další zápas bude proti Pereirovi.”

Polský bojovník si však brousí zuby i na našeho samuraje.

“Pokud nevyjde Pereira, myslím, že UFC udělá v Evropě velký galavečer a dá mi Jiřího Procházku. To by bylo také dobré. Ten zápas mě také zajímá. Jsme sousedé, takže by to bylo dobré pro evropské fanoušky.”

Po porážce s Alexem Pereirou Jiří Procházka oznámil, že by se rád vrátil do akce někdy v dubnu nebo květnu v konfrontaci se soupeřem z první pětky polotěžké váhy. Věří, že ho od návratu do hry o mistrovský titul dělí jediné vítězství.

A co si Blachowicz myslí o souboji s Procházkou?

“Má bláznivý styl, který funguje velmi dobře. Má také ale spoustu mezer, takže když se na jeho styl připravíte, můžete ho knokautovat. Ostatně Pereira to ukázal.”

“Nejtěžší na zápasech s někým, jako je Jiří, je najít sparingpartnery, kteří mají podobný styl. To je nejtěžší. Ale pokud někoho takového najdete, pak bude zápas snadný, protože budete na tyto techniky připravení.”

Zdroj: Middle Easy

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ