DomůOstatníTyron Woodley uznává kvality youtubera Jakea Paula a vysvětluje, co se vlastně...

Tyron Woodley uznává kvality youtubera Jakea Paula a vysvětluje, co se vlastně v zápase stalo

Stačila jediná chyba, aby se jinak vyrovnaný zápas změnil v nejtrapnější porážku profesionální kariéry Tyrona Woodleyho. Bývalý šampion UFC podlehl v odvetném souboji youtuberovi Jakeovi Paulovi.

Zdroj: UFC

O to větší šok zažili fanoušci, protože Woodley prohrál knokautem po jediném dobře mířeném úderu. Na tiskové konferenci vypadal 39letý Američan zklamaně a těžko hledal slova, aby vysvětlil, co se vlastně v zápase stalo.

“Přemýšlím o tom a nechápu, jak jsem mohl tu ruku před knokautem prostě dát dolů? Celou dobu jsem měl obě ruce nahoře. Věděl jsem, že to přijde a byl jsem připraven úder zablokovat.”

“Poslal mi tam zadní plavák a já sám nevím, proč jsem dal tu ruku dolů. V tomto sportu je to o jediné chybě,” řekl bojovník, který od ztráty titulu v březnu 2019 prohrál šest zápasů v řadě.

Na rozdíl od prvního zápasu, který se uskutečnil v srpnu tohoto roku, byla na první pohled patrná změna Woodleyho taktiky. Protože se na něj Paul neustále věšel, rodák z Missouri odpovídal údery na tělo.

Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo zvítězí v česko-slovenské bitvě, Juráček nebo Pukač? >>>

“Tentokrát bylo mým cílem prodloužit údery v kombinacích a vyvinout na něj tlak, být aktivnější než minule. Nechtěl jsem mu dát tři kola náskok a pak se vrátit do zápasu. Zdálo se mi, že to jde dobře.”

“Byl to šachový zápas. Oba jsme trefili několik čistých úderů. V obraně jsme se oproti prvnímu zápasu zlepšili, celkově jsme se zlepšili jako bojovníci. Co se týče posledního úderu, někdy se cítím příliš napjatý, takže uvolním ruce a nadechnu se,” prozradil pětinásobný šampion UFC ve veltrové váze.

Rodák z Missouri již před zápasem prohlásil, že navzdory pokročilému věku ho diváci v nadcházejících měsících uvidí v dalších třech zápasech napříč bojovými sporty.

Přestože ho prohra ranila, Woodley odmítá, aby ho to, co se stalo, sžíralo. Uznal kvality mladého youtubera a chce se posunout v kariéře dále.

“V určité fázi budou muset lidé Jakeovi vzdát respekt za to, čeho dosáhl. Nikdy to nebylo tak, že bych ho nerespektoval jako silového boxera. To jsme o něm věděli. Proto byla taktika nastavena tímto směrem.”

“Prostě to na mě poslal a vyšlo to. Nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem. Jsem opravdu šťastný, že jsem tady a že jsem dostal šanci znovu s ním bojovat. Děkuji vám všem, že jsem mohl ukázat, že jsem stále bojovníkem.”

Sleduj turnaj OKTAGON 30 ŽIVĚ a ZDARMA

Jubilejní OKTAGON 30 představí hvězdy MMA, jako jsou Kimball, Juráček, Pukač, Bledá, Szabová a další – to vše s jejich příběhy, emocemi, nábojem adrenalinu a vším, co k OKTAGONU patří. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už ve čtvrtek 30.12. večer.

Zdroj: Boxing Scene

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ