DomůOstatníTyron Woodley uznává kvality youtubera Jakea Paula a vysvětluje, co se vlastně...

Tyron Woodley uznává kvality youtubera Jakea Paula a vysvětluje, co se vlastně v zápase stalo

Stačila jediná chyba, aby se jinak vyrovnaný zápas změnil v nejtrapnější porážku profesionální kariéry Tyrona Woodleyho. Bývalý šampion UFC podlehl v odvetném souboji youtuberovi Jakeovi Paulovi.

Zdroj: UFC

O to větší šok zažili fanoušci, protože Woodley prohrál knokautem po jediném dobře mířeném úderu. Na tiskové konferenci vypadal 39letý Američan zklamaně a těžko hledal slova, aby vysvětlil, co se vlastně v zápase stalo.

“Přemýšlím o tom a nechápu, jak jsem mohl tu ruku před knokautem prostě dát dolů? Celou dobu jsem měl obě ruce nahoře. Věděl jsem, že to přijde a byl jsem připraven úder zablokovat.”

“Poslal mi tam zadní plavák a já sám nevím, proč jsem dal tu ruku dolů. V tomto sportu je to o jediné chybě,” řekl bojovník, který od ztráty titulu v březnu 2019 prohrál šest zápasů v řadě.

Na rozdíl od prvního zápasu, který se uskutečnil v srpnu tohoto roku, byla na první pohled patrná změna Woodleyho taktiky. Protože se na něj Paul neustále věšel, rodák z Missouri odpovídal údery na tělo.

Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo zvítězí v česko-slovenské bitvě, Juráček nebo Pukač? >>>

“Tentokrát bylo mým cílem prodloužit údery v kombinacích a vyvinout na něj tlak, být aktivnější než minule. Nechtěl jsem mu dát tři kola náskok a pak se vrátit do zápasu. Zdálo se mi, že to jde dobře.”

“Byl to šachový zápas. Oba jsme trefili několik čistých úderů. V obraně jsme se oproti prvnímu zápasu zlepšili, celkově jsme se zlepšili jako bojovníci. Co se týče posledního úderu, někdy se cítím příliš napjatý, takže uvolním ruce a nadechnu se,” prozradil pětinásobný šampion UFC ve veltrové váze.

Rodák z Missouri již před zápasem prohlásil, že navzdory pokročilému věku ho diváci v nadcházejících měsících uvidí v dalších třech zápasech napříč bojovými sporty.

Přestože ho prohra ranila, Woodley odmítá, aby ho to, co se stalo, sžíralo. Uznal kvality mladého youtubera a chce se posunout v kariéře dále.

“V určité fázi budou muset lidé Jakeovi vzdát respekt za to, čeho dosáhl. Nikdy to nebylo tak, že bych ho nerespektoval jako silového boxera. To jsme o něm věděli. Proto byla taktika nastavena tímto směrem.”

“Prostě to na mě poslal a vyšlo to. Nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem. Jsem opravdu šťastný, že jsem tady a že jsem dostal šanci znovu s ním bojovat. Děkuji vám všem, že jsem mohl ukázat, že jsem stále bojovníkem.”

Sleduj turnaj OKTAGON 30 ŽIVĚ a ZDARMA

Jubilejní OKTAGON 30 představí hvězdy MMA, jako jsou Kimball, Juráček, Pukač, Bledá, Szabová a další – to vše s jejich příběhy, emocemi, nábojem adrenalinu a vším, co k OKTAGONU patří. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už ve čtvrtek 30.12. večer.

Zdroj: Boxing Scene

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ