DomůCZ/SK MMASmělé plány! Organizace OKTAGON MMA chce pobláznit Británii

Smělé plány! Organizace OKTAGON MMA chce pobláznit Británii

Organizace OKTAGON MMA se v letošním roce poprvé představila v Německu a její plány na expanzi do zahraničí tím zdaleka nekončí. Chystá se totiž pobláznit Velkou Británii!

Organizace OKTAGON MMA se stala absolutní jedničkou na české a slovenské scéně. K tomu přispěl její projekt OKTAGON Výzva, díky němuž se smíšená bojová umění dostala do širšího povědomí veřejnosti a přilákala k tomuto sportu mnoho fanoušků.

Organizace zvolila osvědčený koncept i při expanzi na zahraniční trh. První zahraniční destinací se stalo Německo. OKTAGON MMA tam také nejprve odstartovala s Výzvou a poté uspořádala svůj první turnaj ve Frankfurtu, který měl velký úspěch.

OKTAGON MMA cílí na Velkou Británii

Organizace však již má další zajímavé plány – chce vzít útokem britské ostrovy! Prozradil to anglický komentátor OKTAGONU Bryan Lacey.

“OKTAGON MMA chce dále expandovat do Irska a Velké Británie. A chce to udělat po svém. Takže se mluví o reality show, možná ve stylu Velká Británie vs. Irsko,” naznačil Lacey plány organizace.

“Takový je nyní plán a tímto směrem se ubíráme. Vedení se mě ptalo, co by měli dělat jinak, a já jim říkal, že by měli napodobit všechno, co se stalo na CZ/SK scéně. Je třeba postupovat podobně,” myslí si zkušený odborník.

“To se stalo v Německu, kde byla výzva poměrně úspěšná. Zápasy a bojovníci byli skvělí. Navíc musíte vzít v úvahu, jaké je publikum v Irsku. To je nezaměnitelné. Navíc tady existuje prvek rivality mezi národy. Vedení se v Dublinu líbilo,” prozradil Bryan Lacey.

“Byli jsme v SBG, kde jsme samozřejmě mluvili s Johnem Kavanaghem, který byl v Ostravě s Lucií Pudilovou a byl OKTAGONEM nadšený. V ideálním případě se nám tedy podaří navázat vztahy, podepsat několik zápasníků, odstartovat televizní show a následně na to navázat turnaji,” pokračoval komentátor OKTAGONU o plánech organizace.

Lucie Pudilová, bývalá hvězda organizace OKTAGON MMA, trénuje v irském SBG pod vedením Johna Kavanagha, který je také trenérem Conora McGregora, takže o kontakty rozhodně nebude nouze. Kromě toho Karlos Vémola žil a trénoval v Anglii řadu let a má vynikající kontakty v londýnském gymu Shootfighters.

“Mluvili jsme s mnoha gymy. V Anglii jsme samozřejmě mluvili s Bradem Pickettem a společností Shootfighters. Byli jsme také v kontaktu s různými manažery. Zatím je to ve fázi, kdy hledáme talenty k podpisu. K prvním podpisům by mohlo dojít velmi brzy,” naznačil Bryan Lacey, jak se situace vyvíjí.

“Nyní nás čeká několik akcí do konce roku a pak se začne plánovat rok 2023. Už máme oslovené některé bojovníky a manažery, takže jde o to vytvořit zajímavé duely,” dodal.

Zdroj: OKTAGON MMA | Severe MMA | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ