DomůCZ/SK MMASmělé plány! Organizace OKTAGON MMA chce pobláznit Británii

Smělé plány! Organizace OKTAGON MMA chce pobláznit Británii

Organizace OKTAGON MMA se v letošním roce poprvé představila v Německu a její plány na expanzi do zahraničí tím zdaleka nekončí. Chystá se totiž pobláznit Velkou Británii!

Organizace OKTAGON MMA se stala absolutní jedničkou na české a slovenské scéně. K tomu přispěl její projekt OKTAGON Výzva, díky němuž se smíšená bojová umění dostala do širšího povědomí veřejnosti a přilákala k tomuto sportu mnoho fanoušků.

Organizace zvolila osvědčený koncept i při expanzi na zahraniční trh. První zahraniční destinací se stalo Německo. OKTAGON MMA tam také nejprve odstartovala s Výzvou a poté uspořádala svůj první turnaj ve Frankfurtu, který měl velký úspěch.

OKTAGON MMA cílí na Velkou Británii

Organizace však již má další zajímavé plány – chce vzít útokem britské ostrovy! Prozradil to anglický komentátor OKTAGONU Bryan Lacey.

“OKTAGON MMA chce dále expandovat do Irska a Velké Británie. A chce to udělat po svém. Takže se mluví o reality show, možná ve stylu Velká Británie vs. Irsko,” naznačil Lacey plány organizace.

“Takový je nyní plán a tímto směrem se ubíráme. Vedení se mě ptalo, co by měli dělat jinak, a já jim říkal, že by měli napodobit všechno, co se stalo na CZ/SK scéně. Je třeba postupovat podobně,” myslí si zkušený odborník.

“To se stalo v Německu, kde byla výzva poměrně úspěšná. Zápasy a bojovníci byli skvělí. Navíc musíte vzít v úvahu, jaké je publikum v Irsku. To je nezaměnitelné. Navíc tady existuje prvek rivality mezi národy. Vedení se v Dublinu líbilo,” prozradil Bryan Lacey.

“Byli jsme v SBG, kde jsme samozřejmě mluvili s Johnem Kavanaghem, který byl v Ostravě s Lucií Pudilovou a byl OKTAGONEM nadšený. V ideálním případě se nám tedy podaří navázat vztahy, podepsat několik zápasníků, odstartovat televizní show a následně na to navázat turnaji,” pokračoval komentátor OKTAGONU o plánech organizace.

Lucie Pudilová, bývalá hvězda organizace OKTAGON MMA, trénuje v irském SBG pod vedením Johna Kavanagha, který je také trenérem Conora McGregora, takže o kontakty rozhodně nebude nouze. Kromě toho Karlos Vémola žil a trénoval v Anglii řadu let a má vynikající kontakty v londýnském gymu Shootfighters.

“Mluvili jsme s mnoha gymy. V Anglii jsme samozřejmě mluvili s Bradem Pickettem a společností Shootfighters. Byli jsme také v kontaktu s různými manažery. Zatím je to ve fázi, kdy hledáme talenty k podpisu. K prvním podpisům by mohlo dojít velmi brzy,” naznačil Bryan Lacey, jak se situace vyvíjí.

“Nyní nás čeká několik akcí do konce roku a pak se začne plánovat rok 2023. Už máme oslovené některé bojovníky a manažery, takže jde o to vytvořit zajímavé duely,” dodal.

Zdroj: OKTAGON MMA | Severe MMA | MMA Fanatik


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ