DomůUFCRobert Whittaker: Jediný zápas, který mi teď dává smysl je titulový souboj...

Robert Whittaker: Jediný zápas, který mi teď dává smysl je titulový souboj s Israelem Adesanyou

Robert Whittaker přesvědčivě porazil, v hlavním zápase turnaje UFC Vegas 24, Kelvina Gasteluma. A jak řekl po zápase, jediným soubojem, který pro něj v tuto chvíli má cenu, je duel s Israelem Adesanyou.

Zdroj: UFC

Robert Whittaker (23-5) už v minulosti měl příležitost utkat se s Israelem Adesanyou (20-1). K jejich souboji došlo na turnaji UFC 243, kde Adesanya ve druhém kole Whittakera knokautoval a stal se tak šampionem střední váhy UFC.

Během tiskové konference, která proběhla po zápase s Kelvinem Gastelumem, se novináři Whittakera zeptali, co plánuje dále a jestli má v úmyslu utkat se podruhé v kariéře s Israelem Adesanyou.

“Vždy jsem ke každému boji přistupoval tak, že když všechny porazíš, tak nakonec budeš na vrcholu. Je to snadné. V současné době neexistuje souboj, který by pro mě měl větší smysl, než zápas o pás, který chci a který dostanu.”

Whittaker také řekl, že podle jeho názoru by se druhý zápas s Adesanyou měl uskutečnit v září na Novém Zélandu.

“Myslím, že v září můžeme na Novém Zélandu vyprodat celou halu a znovu pořádně promovat MMA.”

Od chvíle, kdy Whittaker prohrál s Adesanyou a přišel o svůj pás šampiona střední váhy, dosud neprohrál. Vybojoval v UFC tři zápasy a porazil v nich postupně Darrena Tilla, Jareda Cannoniera a Kelvina Gasteluma.

Zdroj: UFC | MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ