DomůCZ/SK MMARony Paradeiser se připravuje na Keitu. Dostal nabídku od RFA?

Rony Paradeiser se připravuje na Keitu. Dostal nabídku od RFA?

Ronald Paradeiser (13-7) se na turnaji OKTAGON 31 utká s Losene Keitou (5-0), který je v organizaci OKTAGON MMA stále nováčkem.

Zdroj: OKTAGON MMA

Po zápase s Karolem Ryšavým, kterého Keita na turnaji OKTAGON 29 porazil v prvním kole, si “Černý panter” dovolil zmínit i jméno šampiona Ivana Buchingera.

Ihned po turnaji se však o slovo přihlásil i Ronald Paradeiser, který se nemínil nechat přeskočit. Vyzval Keitu prostřednictvím Instagramu a zbytek už zařídila organizace.

Paradeiser se s Keitou utká na turnaji OKTAGON 31

Ronald Paradeiser se k samotnému zápasu s Keitou vyjádřil prostřednictvím sociálních sítí.

“Nedokážu ani odhadnout, jestli se zápas bude odehrávat na zemi nebo ve stoje. Trénuji všechno a jsem odhodlaný ho ukončit před časovým limitem.” “Jestli to bude nejtěžší zápas mé kariéry? To řeknu až po zápase.”

Ronald zápas Keity s Ryšavým sledoval a bude se muset připravit na jeho výbušnost a především rychlost. Pravděpodobně nebude čas čekat, jak se zápas vyvine, takže bude mít těžký úkol a neměl by se nechat zaskočit, naopak by měl být aktivní. Paradeiser je oproti Keitovi rozhodně zkušenějším bojovníkem, ale i tak půjde podle sázkových kanceláří do zápasu jako outsider.

Co Rony Paradeiser a nová organizace RFA?

Kromě nadcházejícího zápasu se Rony vyjádřil také k nabídce, kterou dostal od nově vzniklé organizace Real Fight Arena (RFA). Tato organizace je totiž známá tím, že oslovuje bojovníky, v nichž vidí potenciál, a také tím, že nabízí atraktivnější finanční podmínky než organizace OKTAGON MMA.

“Dostal jsem ji (nabídku z RFA, pozn. red.), ale já se teď soustředím na OKTAGON. OKTAGON MMA již patří mezi špičkové organizace, které mají ve světě své jméno. Zápasy začínají být na světové úrovni. A já chci bojovat s těmi nejlepšími.”

Zdroj: Instagram Ronald Paradeiser

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ