DomůCZ/SK MMARony Paradeiser se připravuje na Keitu. Dostal nabídku od RFA?

Rony Paradeiser se připravuje na Keitu. Dostal nabídku od RFA?

Ronald Paradeiser (13-7) se na turnaji OKTAGON 31 utká s Losene Keitou (5-0), který je v organizaci OKTAGON MMA stále nováčkem.

Zdroj: OKTAGON MMA

Po zápase s Karolem Ryšavým, kterého Keita na turnaji OKTAGON 29 porazil v prvním kole, si “Černý panter” dovolil zmínit i jméno šampiona Ivana Buchingera.

Ihned po turnaji se však o slovo přihlásil i Ronald Paradeiser, který se nemínil nechat přeskočit. Vyzval Keitu prostřednictvím Instagramu a zbytek už zařídila organizace.

Paradeiser se s Keitou utká na turnaji OKTAGON 31

Ronald Paradeiser se k samotnému zápasu s Keitou vyjádřil prostřednictvím sociálních sítí.

“Nedokážu ani odhadnout, jestli se zápas bude odehrávat na zemi nebo ve stoje. Trénuji všechno a jsem odhodlaný ho ukončit před časovým limitem.” “Jestli to bude nejtěžší zápas mé kariéry? To řeknu až po zápase.”

Ronald zápas Keity s Ryšavým sledoval a bude se muset připravit na jeho výbušnost a především rychlost. Pravděpodobně nebude čas čekat, jak se zápas vyvine, takže bude mít těžký úkol a neměl by se nechat zaskočit, naopak by měl být aktivní. Paradeiser je oproti Keitovi rozhodně zkušenějším bojovníkem, ale i tak půjde podle sázkových kanceláří do zápasu jako outsider.

Co Rony Paradeiser a nová organizace RFA?

Kromě nadcházejícího zápasu se Rony vyjádřil také k nabídce, kterou dostal od nově vzniklé organizace Real Fight Arena (RFA). Tato organizace je totiž známá tím, že oslovuje bojovníky, v nichž vidí potenciál, a také tím, že nabízí atraktivnější finanční podmínky než organizace OKTAGON MMA.

“Dostal jsem ji (nabídku z RFA, pozn. red.), ale já se teď soustředím na OKTAGON. OKTAGON MMA již patří mezi špičkové organizace, které mají ve světě své jméno. Zápasy začínají být na světové úrovni. A já chci bojovat s těmi nejlepšími.”

Zdroj: Instagram Ronald Paradeiser

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
83SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ