DomůCZ/SK MMAKarlos Vémola kritizuje Patrika Kincla: Kromě titulové prohry v KSW nic nedokázal....

Karlos Vémola kritizuje Patrika Kincla: Kromě titulové prohry v KSW nic nedokázal. Je jako hyena! Vždycky čeká, co na něj zbyde

Netrvalo dlouho a po velkolepém oznámení náhrady za zraněného Karlose Vémolu jsou na stole první vášně a kritika odvěkého rivala.

Zdroj: OKTAGON MMA

Poté, co byl na sobotním turnaji OKTAGON Prime 4 oznámen zápas o titul ve střední váze mezi Samuelem “Pirátem” Krištofičem a Patrikem Kinclem, neváhal legendární český bojovník Karlos Vémola tento krok největší československé organizace veřejně kritizovat. V žaludku mu ležel především Patrik Kincl.

“Vždycky čeká a čeká. Když jsem měl titul v OKTAGONU, byl úplně zticha. Myslím, že se nikdy nestal šampionem žádné organizace, zatímco já sedmi. A nyní, když je cesta k titulu snazší, vylezl. Vždycky čeká jako hyena, aby si mohl vzít to, co na něj zbylo.”

“Řekl jsem, že jsou i jiní kluci, kteří si to zaslouží. A pokud ne, je to chyba. Kincl neudělal vůbec nic, kromě prohraného zápasu o titul v KSW, a hned má zápas o pás. Hodně štěstí. Někdo si zkrátka umí počkat na správný okamžik. A přesně to Kincl udělal,” svěřil se pro iSport Vémola.

Vémolovi se nelíbí, že šance na titul v jeho domovské organizaci přichází hned v Kinclově premiérovém zápase v jejích barvách.

“Kdyby měl Kincl za sebou alespoň souboj v Ostravě, aby si ten titulový zápas zasloužil. No a stalo se tohle. OKTAGON samozřejmě nemůže za to, že jsem se zranil. Myslím, že je to jen objektivní kritika. Zápas o titul měl dostat někdo jiný, Kincl měl bojovat o titul vyzyvatele a stát se jím po novém roce.”

“Ale jestli to takhle mají, tak měli už dávno nabídnout titulový zápas legendě, jakou je Petr “Monster” Kníže,” nechal se slyšet vůbec první český zápasník bojující v prestižní UFC.

A komu bude 36letý rodák z Olomouce držet palce v boji o titul v pražské O2 areně?

“Myslím, že šampionem bude někdo, koho jsem už jednou jasně porazil, což je vlastně v pořádku. Ale pravděpodobně budu fandit Pirátovi, protože s ním chci bojovat jako první, až se vrátím.”

“Takže bych byl samozřejmě šťastnější, kdybych se vrátil do boje o titul. Ale pokud Pirát prohraje, stejně půjdu nejdřív s ním a pak se uskuteční odveta s Kinclem, o které se mluví už několik let.”

Karlos Vémola a Patrik Kincl se již v minulosti utkali. Bylo to v červnu 2018. V ostře sledovaném zápase porazil Vémola Kincla po třech kolech na body.

Zdroj: iSport | Svet MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ