DomůCZ/SK MMAPirát Krištofič na odchodu z OKTAGONU? Nabídka od RFA je už na...

Pirát Krištofič na odchodu z OKTAGONU? Nabídka od RFA je už na stole

Vznik organizace Real Fight Arena (RFA) rozbouřil poněkud stojaté vody české a slovenské scény bojových sportů. Týmu promotéra Borise Marhanského se podařilo získat několik zajímavých jmen a ve své snaze zdaleka nekončí. Zdá se, že jejich dalším cílem je Pirát Krištofič.

Krištofič patří mezi stálice organizace OKTAGON MMA a je jedním z nejznámějších tuzemských bojovníků. Zápasník trnavského Spartakus Fight Gymu se objevil i na turnaji RFA Grand Opening, aby podpořil svého kamaráda, který se představil v hlavním zápase.

“Nemyslím si, že je to pro OKTAGON problém. Vždyť jsem svobodný člověk. Byl jsem podpořit svého přítele Milana Ďatelinku, kterému to nevyšlo,” odpověděl Pirát v polovině května na otázku, jestli nebude mít kvůli své účasti v Bratislavě problém se svým současným zaměstnavatelem.

Pak se však situace změnila. Pirát Krištofič kritizoval promotéra OKTAGONU Ondřeje Novotného kvůli výplatě za zápas s Milošem Petráškem na turnaji OKTAGON Underground. Novotnému se na druhou stranu nelíbilo, že si slovenský bojovník domluvil další zápas, na Fight Night Challenge, jen necelé dva týdny po souboji s Petráškem.

Je jasné, že se hned poté objevily otázky, zda by byl Pirát ochotný přestoupit do organizace RFA. Dvaatřicetiletý bojovník se však nechal slyšet, že jako jeden z mála bojovníků zatím od konkurence OKTAGONU nedostal konkrétní nabídku.

To se však v průběhu posledních dní změnilo. Alespoň dle posledního Pirátova příspěvku na YouTube:

“Už jsme měli schůzku. Dostal jsem od RFA nabídku. Velmi zajímavou. Momentálně mám s Ondrou (Novotným) řešit nový kontrakt a také to, jak to celé bude pokračovat. Takže uvidíme, co bude. OKTAGON je zaběhnutý kolos. RFA se zase snaží. Pro mě není ani jedna organizace špatná. Pokecáme a uvidíme, co bude s našimi životy dál. Život píše veselé i smutné příběhy. Doufám ale, že v mém případě už budou jen veselé.”

Zdroj: YouTube Samuel Krištofič | Netky

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ