DomůCZ/SK MMATurnaj OKTAGON 31 přišel o zajímavý zahraniční souboj

Turnaj OKTAGON 31 přišel o zajímavý zahraniční souboj

Bohužel ani turnaji OKTAGON 31 se opět nevyhýbají zranění a zrušené zápasy. Již nyní lze s jistotou říci, že tři ohlášení zápasníci se 26. února v O2 areně nepředstaví.

Dobrou zprávou však je, že dva hlavní zápasy, v nichž půjde o mistrovské pásy, zůstávají beze změny, takže se fanoušci prozatím nemusí obávat.

Organizace OKTAGON MMA na sociálních sítích oznámila zrušení atraktivního zahraničního duelu v polotěžké mezi Jorickem Montagnacem a Danielem Toledem. Francouzský bojovník Montagnac musel ze zápasu odstoupit kvůli zranění žeber.

Změna se týkala i zahajovacího zápasu celé karty, který měl být zdarma přenášen na YouTube kanálu organizace. Daniel Bažant do zápasu s Michalem Neprašem kvůli nemoci nenastoupí.

Organizace OKTAGON MMA však pro českého bojovníka hledá náhradu, která by byla ochotna tento zápas tři dny před turnajem vzít.

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ