DomůUFCCorey Anderson odpovídá Janu Blachowiczowi: Na 15 minut jsem si z tebe...

Corey Anderson odpovídá Janu Blachowiczowi: Na 15 minut jsem si z tebe udělal svoji holku!

Popichování mezi Coreym Andersonem a Janem Blachowiczem na sociálních sítích pokračuje. Anderson totiž takřka okamžitě zareagoval na Blachowiczův příspěvek, ve kterém odpovídal na Američanovo vychvalování se.

Zdroj: UFC

Polák na sociálních sítích reagoval na to, že Američan prohlásil, že je nejlepší polotěžkou váhou na světě a zjevně s jeho názorem nesouhlasil. Nyní Corey Anderson pro změnu vzkázal Blachowiczowi, ať si vzpomene, jak nad ním v jejich prvním zápase dominoval.

“Nezapomeňme, co se stalo v našem prvním zápase. Když jsem s tebou skončil, vypadal jsi jako slon. Pak jsi napsal, že se musíš vrátit domů a přehodnotit svou kariéru.”

“Ano, ve druhém zápase jsem dostal knokaut (lucky punch?), ale byl jsem to já, kdo si z tebe na 15 minut udělal svoji holku a o nějakém štěstí nemůže být ani řeč.”

“Asi zapomněl…”

Jestli Corey Anderson považuje za “lucky punche” (náhodné údery) také údery, kterými on sám dříve knokautoval Johnnyho Walkera nebo teď o víkendu Ryana Badera, to bohužel neupřesnil.

Anderson se neustále odvolává na souboj, který se odehrál před více než šesti lety. Přehlíží však skutečnost, že Blachowicz mohl v průběhu let dosáhnout určitého pokroku. Nehledě na to, že jej Blachowicz v loňském roce tvrdě knokautoval už v 1. kole. Každý však má právo na vlastní interpretaci reality.

Zdroj: Twitter Corey Anderson | Twitter Jan Blachowicz


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ