DomůUFCCorey Anderson odpovídá Janu Blachowiczowi: Na 15 minut jsem si z tebe...

Corey Anderson odpovídá Janu Blachowiczowi: Na 15 minut jsem si z tebe udělal svoji holku!

Popichování mezi Coreym Andersonem a Janem Blachowiczem na sociálních sítích pokračuje. Anderson totiž takřka okamžitě zareagoval na Blachowiczův příspěvek, ve kterém odpovídal na Američanovo vychvalování se.

Zdroj: UFC

Polák na sociálních sítích reagoval na to, že Američan prohlásil, že je nejlepší polotěžkou váhou na světě a zjevně s jeho názorem nesouhlasil. Nyní Corey Anderson pro změnu vzkázal Blachowiczowi, ať si vzpomene, jak nad ním v jejich prvním zápase dominoval.

“Nezapomeňme, co se stalo v našem prvním zápase. Když jsem s tebou skončil, vypadal jsi jako slon. Pak jsi napsal, že se musíš vrátit domů a přehodnotit svou kariéru.”

“Ano, ve druhém zápase jsem dostal knokaut (lucky punch?), ale byl jsem to já, kdo si z tebe na 15 minut udělal svoji holku a o nějakém štěstí nemůže být ani řeč.”

“Asi zapomněl…”

Jestli Corey Anderson považuje za “lucky punche” (náhodné údery) také údery, kterými on sám dříve knokautoval Johnnyho Walkera nebo teď o víkendu Ryana Badera, to bohužel neupřesnil.

Anderson se neustále odvolává na souboj, který se odehrál před více než šesti lety. Přehlíží však skutečnost, že Blachowicz mohl v průběhu let dosáhnout určitého pokroku. Nehledě na to, že jej Blachowicz v loňském roce tvrdě knokautoval už v 1. kole. Každý však má právo na vlastní interpretaci reality.

Zdroj: Twitter Corey Anderson | Twitter Jan Blachowicz

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ