Corey Anderson odpovídá Janu Blachowiczowi: Na 15 minut jsem si z tebe udělal svoji holku!

Popichování mezi Coreym Andersonem a Janem Blachowiczem na sociálních sítích pokračuje. Anderson totiž takřka okamžitě zareagoval na Blachowiczův příspěvek, ve kterém odpovídal na Američanovo vychvalování se.

Zdroj: UFC

Polák na sociálních sítích reagoval na to, že Američan prohlásil, že je nejlepší polotěžkou váhou na světě a zjevně s jeho názorem nesouhlasil. Nyní Corey Anderson pro změnu vzkázal Blachowiczowi, ať si vzpomene, jak nad ním v jejich prvním zápase dominoval.

„Nezapomeňme, co se stalo v našem prvním zápase. Když jsem s tebou skončil, vypadal jsi jako slon. Pak jsi napsal, že se musíš vrátit domů a přehodnotit svou kariéru.“

„Ano, ve druhém zápase jsem dostal knokaut (lucky punch?), ale byl jsem to já, kdo si z tebe na 15 minut udělal svoji holku a o nějakém štěstí nemůže být ani řeč.“

„Asi zapomněl…“

Jestli Corey Anderson považuje za „lucky punche“ (náhodné údery) také údery, kterými on sám dříve knokautoval Johnnyho Walkera nebo teď o víkendu Ryana Badera, to bohužel neupřesnil.

Anderson se neustále odvolává na souboj, který se odehrál před více než šesti lety. Přehlíží však skutečnost, že Blachowicz mohl v průběhu let dosáhnout určitého pokroku. Nehledě na to, že jej Blachowicz v loňském roce tvrdě knokautoval už v 1. kole. Každý však má právo na vlastní interpretaci reality.

Zdroj: Twitter Corey Anderson | Twitter Jan Blachowicz

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ