DomůUFCUFC plánuje další galavečer v Londýně. Uskuteční se prý ještě letos

UFC plánuje další galavečer v Londýně. Uskuteční se prý ještě letos

Největší organizace MMA na světě si zjevně oblíbila britské publikum a Londýn. Podle komentátora UFC Michaela Bispinga by se totiž další akce v Anglii měla uskutečnit už v červenci.

UFC se na britský trh vrátila loni v březnu. Galavečer měl skvělou návštěvnost a fanoušci se postarali o parádní atmosféru. Nadšení neskrýval ani Dana White, který okamžitě oznámil, že bude usilovat o další akce v Anglii.

UFC tam uspořádala v loňském a letošním roce vždy po jedné akci. V polovině letošního března Londýn dokonce hostil číslovaný turnaj UFC 286.

Michael Bisping, který akce amerického giganta komentuje, na svém Youtube kanálu oznámil, že další galavečer organizace se má v Londýně konat už 22. července. Bisping toto téma nadhodil, když hovořil o termínu návratu Paddyho Pimbleta. Samotná organizace v tuto chvíli akci prozatím nepotvrdila.

Zdroj: YouTube Michael Bisping | Twitter Aaron Bronsteter

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ