DomůUFCDana White kritizuje sudího za opožděné přerušení zápasu: Jak to nemohl vidět?

Dana White kritizuje sudího za opožděné přerušení zápasu: Jak to nemohl vidět?

Během víkendového turnaje UFC 263, který se konal v americkém Glendale, došlo k nepříjemnému zranění Jamahala Hilla, který si v zápase s Paulem Craigem vykloubil ruku.

Zdroj: UFC

Během turnaje UFC 263 se spolu utkali Paul Craig a Jamahal Hill. Po opatrném začátku se souboj přenesl na zem, kde se skotský bojovník pokoušel o armbar. V jedné chvíli došlo k vykloubení ruky. Hill neodklepal a Craig mu zasadil ještě množství úderů lokty. Komentátoři ze svých stanovišť křičeli na sudího, aby zápas přerušil. Rozhodčí ale nereagoval.

K situaci se na tiskové konferenci, která následovala po turnaji, vyjádřil i šéf UFC Dana White, který sudího podrobil kritice za opožděné přerušení souboje.

“Myslím si, že když vidíš ruku v nepřirozené poloze, která vypadá, že je zlomená, tak máš okamžitě zápas přerušit.”

“Nechci se dívat na takové věci. Ten rozhodčí je trenérem jiu-jitsu, má černý pás. Jak to nemohl vidět?”

“Zápas měl být hned ukončen. Aspoň, že to nedopadlo hůře. Ruka byla vykloubená, ale podařilo se ji nahodit zpět a Hill je celkem v pořádku.”

Zdroj: UFC | Twitter ChillemDeebo

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ