DomůUFCConor McGregor o odchodu Francise Ngannoua z UFC: Udělal chybu!

Conor McGregor o odchodu Francise Ngannoua z UFC: Udělal chybu!

Conor McGregor, pořád ještě největší hvězda MMA na světě, se domnívá, že Francis Ngannou, bývalý šampion UFC v těžké váze, udělal chybu, když opustil největší světovou organizaci MMA.

Začátkem letošního roku obletěla svět bojových sportů zpráva, která šokovala mnoho fanoušků MMA. Francis Ngannou, tehdejší šampion UFC v těžké váze, se s organizací nepohodl a rozhodl se odejít.

“Predátor” se nyní chce soustředit na box, ale myšlenek na účinkování v kleci MMA se nevzdává. Je pravděpodobné, že se spojí buď s organizací PFL, nebo ONE Championship.

V rozhovoru s Arielem Helwanim se k Francisovu rozhodnutí rozloučit se s UFC vyjádřil Conor McGregor, podle něhož bojovník udělal odchodem z organizace chybu.

“Ngannou, pomyslete na všechno, co dostal. Měl zranění – mohl využívat UFC Performance Institute, používal veškeré vybavení, vše, co potřeboval k rehabilitaci, nic za to neplatil. Nevyžadovali po něm, aby platil. Dostal ubytování, všechno pro něj udělali. Myslím, že udělal chybu.”

“Nějakou dobu před svým odchodem nebojoval. Měl obhájit titul šampiona a až pak možná vyjednávat. Nevím, proč to všechno takhle udělal. Tím, že to všechno udělal takhle, ublížil hlavně sám sobě, ale přeju mu to.”

Zatím není přesně známo, kdy se Ngannou vrátí do akce, ale sám bojovník věří, že ho uvidíme poprvé v boxerském ringu, a to letos v létě. “Predátor” uvádí jako potenciální soupeře například Tysona Furyho, Deontaye Wildera nebo Anthonyho Joshuu.

Zdroj: Podcast The MMA Hour

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ