DomůUFCDana White nechce odvetu Masvidal - Diaz

Dana White nechce odvetu Masvidal – Diaz

Obrovský rozruch, který způsobil turnaj UFC 244, kde v souboji gangsterů porazil Jorge Masvidal Nata Diaze, pomalu opadává. A velké množství lidí začalo spekulovat o tom, jestli bude odveta.

Embed from Getty Images

Bezprostředně po zápase se pro odvetu vyslovili také oba zápasníci a bylo to určitě přání téměř všech fanoušků MMA. Bohužel vše závisí na velkém šéfovi UFC.

A Dana White řekl, že nic nebude. Nezajímá ho odveta Diaze s Masvidalem. Doslova řekl, že v Masvidalově případě vidí velké množství jiných, daleko zajímavějších možností. Doslova řekl:

“Ne, to mě v této chvíli nezajímá. Už mě nebaví neustále odpovídat na otázky, proč se zápas ukončil a coby kdyby. Masvidal zvítězil v tomto utkání zcela jasným způsobem. Prezentoval se opravdu skvěle.”

“Vlastně se prezentoval výborně celý rok. A jestli si některý z bojovníků v UFC zaslouží pochvalu a obdiv, pak je to právě Masvidal. Přemýšlím nad obrovskými možnostmi, které se teď pro Jorgeho nabízejí. Uvidíme co z toho vyjde.”

Zdroj: mmafighting.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ