DomůUFCRobert Whittaker: Třetí souboj s Adesanyou je nevyhnutelný

Robert Whittaker: Třetí souboj s Adesanyou je nevyhnutelný

Robert Whittaker je přesvědčen, že v budoucnu dojde ke třetímu vzájemnému měření sil mezi ním a Israelem Adesanyou, který drží pás šampiona střední váhy UFC.

Na turnaji UFC 271 porazil Israel Adesanya Roberta Whittakera a obhájil titul ve střední váze. Jednalo se o druhý zápas mezi těmito bojovníky. Adesanya přitom zvítězil i v prvním zápase.

“The Reaper” během pozápasového setkání s médii prohlásil, že si je jistý tím, že se s Adesanyou utká znovu.

“Upřímně řečeno, třetí souboj mezi mnou a Israelem je nevyhnutelný. Je to nevyhnutelné, protože pošlapu každého, kdo se mi postaví do cesty. Každého, kdo se postaví mezi mě a Adesanyu.”

Whittaker také dodal, že je přesvědčen, že Adesanya zůstane na vrcholu střední váhy UFC až do jejich dalšího měření sil.

Po první prohře s Adesanyou, ke které došlo v roce 2019, Robert Whittaker postupně porazil Darrena Tilla, Jareda Cannoniera a Kelvina Gasteluma.

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ