DomůUFCŠéf UFC o nejbližší budoucnosti Conora McGregora: Letos určitě bojovat nebude

Šéf UFC o nejbližší budoucnosti Conora McGregora: Letos určitě bojovat nebude

Prezident největší organizace MMA na světě je přesvědčený, že Conor McGregor se letos už do oktagonu UFC nepodívá.

Embed from Getty Images

Jak Dana White řekl v rozhovoru pro podcast “My Mom´s Basement”, irský zápasník odešel v červnu do sportovního důchodu a v letošním roce se do kolotoče UFC určitě nevrátí.

“Letos je na odpočinku. Nemá a nebude mít naplánovaný žádný zápas. Conor McGregor v roce 2020 nebude zápasit. Neříkám, že se v roce 2021 nevrátí, ale říkám, že v současné chvíli mu neplánujeme žádný zápas na letošní, ani na příští rok. Můžu vám garantovat, že letos se do oktagonu už nevrátí. Conor McGregor je na odpočinku.”

“Jestli věřím tomu, že zůstane v důchodu? Myslím si, že většina z nás nevěří tomu, že by Conor už nikdy nebojoval.”

White se vyjádřil také ke spekulacím ohledně potenciálního zápasu McGregora v boxu. V poslední době se totiž hodně mluví o jeho duelu s Manny Pacquaiem.

“Nebude teď bojovat v oktagonu UFC, tak o něm vůbec nepřemýšlím. Nezajímá mě, co podniká v oblasti svého byznysu. Občas si píšeme, ale jsou to jen osobní věci, ohledně jeho byznysu nevím nic.”

“Kdyby chtěl boxovat, určitě by mi to řekl.”

“Všichni se mě neustále ptají na Conora McGregora, který je na odpočinku. Ale Conor si s vámi hraje jako s dětmi. Jste jako loutky na provázku.”

Naposledy se Conor McGregor představil v oktagonu na turnaji UFC 246, kdy v lednu porazil veterána organizace, Donalda Cerroneho. Na začátku letošního roku Conor tvrdil, že letos bude v oktagonu hodně aktivní. Jeho plány mu však zhatila světová pandemie koronaviru. Nakonec se rozhodl odejít do sportovního důchodu.

Zdroj: Podcast “My Mom´s Basement”

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ