DomůUFCFrancis Ngannou kritizuje UFC a Danu Whitea ohledně zápasu s Jonesem: Dal...

Francis Ngannou kritizuje UFC a Danu Whitea ohledně zápasu s Jonesem: Dal bych za ten zápas všechno, ale nemohl jsem ho získat za žádnou cenu

Bývalý šampion UFC v těžké váze Francis Ngannou se vyjádřil ke svému případnému zápasu s Jonem Jonesem. Kamerunec uvedl, že se nikdo, včetně prezidenta UFC, dříve nesnažil tento zápas zorganizovat.

Jon Jones získal pás těžké váhy na UFC 285, které se konalo 4. března v Las Vegas. Američan v hlavním zápase sobotního galavečera, porazil Ciryla Ganea za dvě minuty na submisi. Tím “Bones” získal druhý pás americké organizace, neboť předtím dlouhá léta dominoval polotěžké váze. Titul v těžké váze dříve patřil Francisi Ngannouovi, ten se však s organizací nedohodl na smlouvě a opustil ji.

Kamerunec je v současnosti stále volným agentem. Jeho cílem je podle vlastních slov boxovat. Ngannou poskytl rozhovor serveru TMZ Sports, v němž hovořil o, v poslední době hodně skloňovaném, potenciálním souboji s Jonem Jonesem. Podle samotného bojovníka nikdo z organizace, dokonce ani Dana White, nevyvíjel žádnou snahu tento zápas uskutečnit.

“Já jsem ten zápas chtěl. Já jsem ten, kdo tento souboj před více než dvěma lety inicioval. Chtěl jsem tento zápas, ale kde byl v té době Jon Jones? To nevím. Zdálo se, že nikdo nemá zájem, dokonce ani Dana White. Vždycky si našli způsob, jak to obejít. Nejde o ten zápas a o to, jestli mi ho chtěli dát. Je to o ceně, kterou jsem zaplatil, když jsem se ho snažil získat. Usiloval jsem o ten zápas tak dlouho, jak jen to šlo. Díky němu jsem se naučil, že některé věci musíte prostě nechat plout dál. Dal bych za ten zápas všechno, ale nemohl jsem ho získat za žádnou cenu.”

Ngannou (MMA 17-3) naposledy bojoval na UFC 270 loni v lednu, kdy v hlavním zápase večera porazil jednomyslným rozhodnutím rozhodčích Ciryla Ganea. Pro Francise to byla první úspěšná obhajoba titulu šampiona těžké váhy, který získal vítězstvím nad Stipe Miocicem v březnu 2021 na UFC 260.

Zdroj: TMZ Sports

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ