Jon Jones pochybuje o tom, že s ním chce Adesanya skutečně bojovat, přesto mu vzkazuje: Urval bych ti ruku

Sotva Israel Adesanya porazil Paula Costu a uhájil tak svůj titul šampiona střední váhy, už opět mluví o tom, že se chce utkat s bývalým šampionem polotěžké váhy organizace UFC, Jonem Jonesem.

Embed from Getty Images

Na tiskové konferenci po posledním turnaji UFC se novináři Adesanyi zeptali na potenciální zápas s Jonesem. “The Last Stylebender” odpověděl, že se s ním chce pořád utkat, ale teď se bude soustředit na zápasy ve své váhové divizi.

Na tato slova Jon Jones reagoval na svých sociálních sítích a nešetřil při tom kritikou Adesanyi.

“Ale co to? Máš za sebou více než sto zápasů a pořád nejsi připravený? Jsi mladší a máš 4 krát více zkušeností. Pravda je taková, že jsi rád neporažený a viděl jsi, co se stalo s mými soupeři. Buduješ si jméno na tom, že o mě mluvíš a jsi si toho moc dobře vědom. Ve skutečnosti se mnou nechceš zápasit, protože já tam nebudu stát a bojovat s tebou v postoji. Připravuji se na těžkou váhu a v současnosti bych ti doslova urval ruku.”

V minulosti nás oba bojovníci přesvědčili o tom, že k sobě nechovají vůbec žádné sympatie. Teď, když Jones přešel do těžké váhy, Adesanya tvrdí, že se s “Bonesem” utká klidně i v královské divizi.

Jon Jones se v oktagonu neobjevil od chvíle, kdy porazil Dominicka Reyese a zatím není jasné, kdy se do klece vrátí.

Israel Adesanya by se měl v nejbližším zápase utkat s vítězem souboje Cannonier vs. Whittaker, který proběhne na turnaji UFC 254.

Zdroj: Instagram Jon Jones

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA