DomůUFCBeneil Dariush o zápase s Tonym Fergusonem: Budu hledat ukončení od začátku...

Beneil Dariush o zápase s Tonym Fergusonem: Budu hledat ukončení od začátku do konce

Beneil Dariush, který se už o tomto víkendu utká v kleci UFC s Tonym Fergusonem, předpovídá dva scénáře nadcházejícího souboje. Ví však, že to v každém případě bude atraktivní podívaná.

Zdroj: UFC

Pro Dariushe, který se nyní nachází na devátém místě žebříčku lehké váhy UFC, může být duel s Fergusonem šancí, jak se přiblížit první pětce rankingu. Beneil se tedy připravuje na to, aby v zápase zvítězil a udělal to, pokud možno, nějakým atraktivním způsobem.

V rozhovoru s novináři Dariush řekl, že do zápasu půjde naplno hned od začátku.

“Budu hledat ukončení od první do poslední minuty souboje. Nevím, kdy k tomu dojde, ale vím, že to bude spektakulárních patnáct minut nebo ukončení, které může přijít z obou stran.”

Beneil Dariush rovněž zmínil, jakou radu dostal od Justina Gaethjeho, který Fergusona v loňském roce zdemoloval.

“Justin mi řekl, že Tony ví, jak bojovat, když je zraněný. Říkal mi, že se nemám ukvapit a mám bojovat rozvážně. Možná, že to tak udělám, ale myslím, že když ucítím krev, neovládnu se a budu ho chtít ukončit za každou cenu.”

Beneil Dariush bojuje pod křídly organizace UFC už od roku 2014. Aktuálně drží šňůru šesti výher v řadě. Ve svém posledním zápase na turnaji UFC Vegas 18 porazil Diega Ferreiru (17-3) nejednomyslným rozhodnutím.

K zápasu s Tonym Fergusonem dojde 15. května na turnaji UFC 262 v Toyota Center v Houstonu.

Kde sledovat UFC 262 a zápas Tony Ferguson vs. Beneil Dariush

Datum: 15. května 2021 (noc ze soboty na neděli)
Místo: Toyota Center, Houston, Texas, USA

Kde turnaj sledovat:

00:15 – Early Prelims (UFC Fight Pass)
02:00 – Prelims (UFC Fight Pass)
04:00 – Main Card (Premier Sport / PPV)

Sledovat turnaj zdarma můžete také ZDE.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ