Tyson Fury se chce utkat s Francisem Ngannou a říká: Bude to snadná práce

Není to tak dávno, kdy Francis Ngannou informoval své fanoušky o tom, že by se chtěl v boxerském ringu utkat s velkou hvězdou tohoto sportu, Tysonem Furym. A “Gypsy King” se šampiona těžké váhy UFC evidentně nebojí, protože mu nyní vzkázal, že jej zničí.

Zdroj: UFC

Fury se však nejprve musí utkat s Anthony Joshuou. Jejich zápas je naplánován na léto tohoto roku. Konkrétní termín ještě není znám. Je však vidět, že Tyson Fury překypuje sebevědomím. Na svém Twitteru totiž zveřejnil post, ve kterém vzkazuje Miku Tysonovi, který je velkým sympatizantem “The Predatora”, že jakmile zničí Anthonyho Joshuu, přejede také Francise. A co víc, bude to pro něj prý snadná práce.

Úspěchy Tysona Furyho a Francise Ngannou se nedají porovnávat. Fury už v amatérském ringu dosahoval ocenění na mezinárodním poli. V roce 2015 ukončil panování Vladimíra Klička a poté se stal šampionem organizace WBC, když porazil Deontaye Wildera. Nyní se připravuje na souboj s velice nebezpečným Anthony Joshuou. Podle mnohých odborníků je považován za nejlepšího boxera těžké váhy na světě.

Zdroj: Twitter Tyson Fury | MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
Ostatní