DomůUFCUFC 259: Kai Kara-France málem odklepal, nakonec však Rogeria Bontorina tvrdě knokautoval

UFC 259: Kai Kara-France málem odklepal, nakonec však Rogeria Bontorina tvrdě knokautoval

Jako na houpačce si musel připadat Kai Kara-France v zápase proti Rogeriu Bontorinovi. Souboj, ve kterém dvakrát málem odklepal soupeřův pokus o submisi, nakonec dotáhl do vítězného konce, když Bontorina na konci prvního kola knokautoval.

Zdroj: UFC

Po první minutě, kterou charakterizovalo velké množství výměn v postoji, Bontorin tvrdě otřásl Karou-Francem jedním z kontrů. Bontorin ucítil krev a vrhl se na soupeře, dostal jej na zem a pokoušel se o submisi.

Po necelých dvou minutách mučení na zemi se přeci jen podařilo Kara-Francovi dostat zpět na nohy, ale nedokázal se při tom zbavit Bontorina, kterého měl stále na zádech. Po chvíli se Bontorinovi podařilo dostat Karu-France opět na zem a i nadále se pokoušel o submisi. Chvílemi to vypadalo, že Kara-Francovi nezbývá nic jiného než odklepat.

Nakonec se novozélandskému zápasníkovi přeci jen podařilo vstát. Bontorina ze sebe setřásl a souboj pokračoval po dlouhé době v postoji. Krátká výměna, po které přišel zvedák a pravý hák v podání Kai Kary-France a Bontorin se skácel na zem. Sudí ukončil zápas.

Zdroj: UFC | UFC Espanol

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ