DomůUFCNejdříve pořádná nakládačka, pak vzájemný respekt. Chimaev a Burns se setkali v...

Nejdříve pořádná nakládačka, pak vzájemný respekt. Chimaev a Burns se setkali v zákulisí turnaje UFC 273

Khamzat Chimaev a Gilbert Burns se, bezprostředně po svém souboji, setkali v zákulisí turnaje UFC 273. Oba muži předvedli fanouškům fantastickou show, za kterou obdrželi bonus za nejlepší zápas večera.

Chimaev vstupoval do zápasu, s bývalým vyzyvatelem o titul ve velterové váze, jako velký favorit, přestože byl v žebříčku níže. “Borz” v testu obstál a silného Brazilce porazil. Ten mu však kladl největší odpor ze všech jeho dosavadních soupeřů. Chimaev nakonec zápas vyhrál na body a zařadil se tak do nejužší špičky velterové váhy.

Bojovník, který trénuje ve Švédsku, po zápase vyjádřil “Durinhovi” respekt a na tiskové konferenci krátce popsal průběh jejich pozápasového setkání.

“Řekl jsem mu… Všichni si myslí, že nerespektuji soupeře. Taková je hra, hrál jsem si s ním, chtěl jsem, aby udělal chyby. Tohle miluju. UFC sleduji už léta, od každého zápasníka se snažím něco naučit. Respektuji všechny soupeře, každý to dělá pro svou rodinu. Bojovat s ním bylo něco těžkého, protože jsem před zápasem viděl… Přišly za mnou jeho děti a říkaly, že budu bojovat s jejich tátou. Sakra, to nepotřebuju. Nechci bojovat s něčím tátou, chci bojovat s bojovníky jako jsem já, kteří chtějí zabít soupeře a kteří to v hlavě nemají úplně v pořádku. Šel jsem za ním, vyjádřil jsem mu respekt, omluvil se za údery a řekl, že to děláme pro rodinu a pro zábavu.”

V kariéře Khamzata Chimaeva (11-0 MMA) to bylo první vítězství na body. Všechna svá dosavadní vítězství získal před časem. “Borz” má na kontě 5 zápasů v oktagonu UFC. Souboj s “Durinhem” pro něj byl bezpochyby největší výzvou v jeho kariéře.

Ještě před UFC 273 Dana White prohlásil, že v případě Chimaevova vítězství nad Burnsem by ho rád postavil proti Colbymu Covingtonovi. Je možné, že k tomuto zápasu dojde, protože “Borz” po skončení turnaje potvrdil, že je ochoten bojovat s kýmkoli a nezáleží mu na konkrétním soupeři.

Zdroj: YouTube TheMacLife

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ