DomůKSWRoberto Soldić nevylučuje přestup do nejprestižnější MMA organizace světa: Chtěl bych se...

Roberto Soldić nevylučuje přestup do nejprestižnější MMA organizace světa: Chtěl bych se prosadit v UFC, protože je to Liga mistrů

Budoucnost Roberta Soldiće je stále zahalena tajemstvím. Šampion dvou váhových divizí má v KSW smlouvu už jen na jeden zápas a nevylučuje, že se přesune do jiné organizace.

Rozhodne se Roberto Soldić (20-3) přestoupit do UFC? Tato možnost se omílá již dlouho a nyní, když šampionovi končí v KSW smlouva, se o ní bude hovořit ještě mnohem víc.

V poslední době ho k zápasům vyzývá stále více bojovníků. Patří mezi ně jeden z nejznámějších polských bojovníků Michal Materla (31-8), současný šampion polotěžké váhy KSW Ibragim Chuzhigaev (16-5) a také Albert Tumenov (21-4). Vzhledem k těmto jménům by si Soldić rozhodně nemohl stěžovat na nedostatek výzev. Přesto se netají tím, že chce bojovat s těmi nejlepšími na světě. A to se může stát pouze v zámoří.

“V KSW mi zbývá jeden zápas. V červenci mi končí smlouva. Můj manažer si musí promluvit se šéfy Martinem Lewandowskim a Maciejem Kawulskim. Musí se domluvit a uvidíme. Pokud jde o mě, rád bych se utkal s těmi nejlepšími na světě. Rád bych se prosadil v UFC, protože je to Liga mistrů.”

V tuto chvíli samozřejmě není známo, s kým se utká ve svém posledním zápase, ani kdy přesně se tak stane. On sám je otevřený prakticky každému soupeři, který jej vyzývá, takže si může vybírat.

“Taky bych chtěl bojovat s Conorem McGregorem. Ale kdo jsem, abych takto mohl mluvit? Musíte se postavit do fronty. Také jsem musel čekat čtyři roky, než jsem dostal příležitost bojovat s Mamedem. Ukázal jsem se v dobrém světle, takže uvidíme, co mi teď nabídnou.”

Sedmadvacetiletý “Robocop” se pod hlavičkou KSW představil v devíti zápasech, z toho osmkrát opustil klec jako vítěz. Jediným bojovníkem, který na něj našel recept, byl Dricus Du Plessis (16-2), který je v současnosti bojovníkem UFC. Stalo se tak na turnaji KSW 43, kdy “Stillknocks” poslal Chorvata na prkna před koncem druhého kola. O šest měsíců později mu pak Soldić porážku vrátil a získal zpět ztracený pás.

Zdroj: In The Cage | MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ