DomůClash of the StarsClash of the Stars 4 se blíží. Tady je zápasová karta turnaje

Clash of the Stars 4 se blíží. Tady je zápasová karta turnaje

Organizace Clash of the Stars získává stále větší popularitu. Podobný trend můžeme vidět například v Polsku, kde mají bizarní zápasy často větší sledovanost než skutečné zápasy v organizacích MMA.

Na naší domácí scéně je to podobné. Organizace Clash of the Stars, kterou vede MMA bojovník Tomáš Le Sy, pořádá již čtvrtý turnaj, na kterém budou k vidění nejen bizarní, ale i klasické zápasy s mírně upravenými pravidly.

Je třeba říci, že tato forma turnajů si našla poměrně mnoho fanoušků. Skalní fanoušci MMA s tím mohou dozajista nesouhlasit nebo to dokonce odsuzovat, ale tak to prostě je.

Další akce organizace s názvem Clash of the Stars 4 se tedy uskuteční 11. března v pražské hale O2 Universum a níže se můžete podívat na zápasovou kartu turnaje.

Organizace se kvůli velkému zájmu diváků poprvé přesouvá do větší haly a hned nám nabídne takové zajímavosti, jako je zápas žen 2 vs. 2 nebo souboj trojice bojovníků.

V hlavním předzápase se představí slovenský motivátor a trenér Pagy, který se utká s bývalým kulturistou Filipem Grznárem.

Zápasová karta turnaje Clash of the Stars 4

Kryštof Novák vs. Tomáš Chlup

Filip Grznár vs. Martin “Pagy” Sedlák

Abe Charvát vs. Jaroslav “Kotlár Security” Kotlár

Kristal Shine & Denisa Ryndová vs. Inked Dory & Karina Pedro

Fayne vs. Tadeáš Veselý

Freescoot vs. Nathan

David Karbaš vs. Erik Višek

“Psycho Michal” vs. Lukáš “Bukys” Bukovaz

Michaela “Miss Problem” Dostálová vs. Aneta Adamusová

Václav “Král Berouna” Flachsa vs. Aleš “René” Olejník

Jan “Halien” Štec vs. Martin “ZIAMW” Hronec

MaxGreen vs. Kaluba vs. Kluk s kamením

Tisková konference a staredowny před turnajem Clash of the Stars 4

Zdroj: Clash of the Stars

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ