DomůUFCUFC 270: Pět knockdownů během tří minut! Matt Frevola ubil Genara Valdeze

UFC 270: Pět knockdownů během tří minut! Matt Frevola ubil Genara Valdeze

Matt Frevola a Genaro Valdez svedli souboj, během kterého absolutně nebrali v potaz nějakou obranu. Po šílených boxerských přestřelkách nakonec Frevola Valdeze ukončil na TKO.

Neuvěřitelnou podívanou přinesl, v úvodním zápase zahajovací karty turnaje UFC 270 v Anaheimu, duel nevypočitatelného Matta Frevoly a debutanta v kleci UFC Genara Valdeze.

Od prvních vteřin zápasu se na sebe vrhli jako vzteklí psi a ani jeden z nich nemyslel na obranu. Po sérii ostrých výměn poslal Matt Frevola Mexičana k zemi silným levým hákem a vrhl se na něj s kanonádou úderů.

Valdez však přežil a dokonce šokoval Američana tvrdými lokty z klinče. Frevola se však rychle vzpamatoval a nedovolil soupeři chytit druhý dech.

Matt odmítal krotit své vražedné choutky a zuřivě se na svého protivníka vrhl. Ale ani Valdez se nehodlal vzdát a snaživě se pokoušel o ataky pěstmi.

Frevola poslal Valdeze v zuřivých výměnách ještě čtyřikrát k zemi. Mexičan se však pokaždé zvedl na nohy a snažil se odpovědět údery. Nakonec však Frevolův tlak neustál a prohrál TKO v prvním kole.

Matt Frevola se tak po dvou porážkách od Armana Tsarukyana a Terrance McKinneyho vrátil na vítěznou dráhu.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe | Twitter UFC Espaňol

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ