DomůUFCUFC Londýn: Fantastický knokaut loktem z otočky v podání Molly McCann!

UFC Londýn: Fantastický knokaut loktem z otočky v podání Molly McCann!

Molly McCann předvedla na turnaji UFC Londýn parádní knokaut loktem z otočky, kterým poslala svou soupeřku Luanu Carolinu do říše snů.

Zápas domácí bojovnice s brazilskou soupeřkou byl tvrdou bitvou. Více ze zápasu měla Britka, která do souboje vletěla jako uragán a zasypala Carolinu kanonádou úderů. Většina úderů však nebyla příliš přesných. Přesto McCann tlačila po celé první kolo. Brazilka byla poměrně pasivní a snažila se boxovat ze vzdálenosti. Občas použila i kopy, ale byla hodně pomalá.

Tempo se ve druhém kole výrazně zpomalilo. Britka nicméně nadále útočila, byť už ne s takovou razancí, jako v prvním kole. Během kola mírně změnila taktiku, když se jí podařil takedown a dostala Brazilku na zem. Tam ji chvíli kontrolovala, ale po chvíli se boj opět přenesl do postoje. V poslední minutě druhého kola Carolina přidala na tempu a připsala si na své konto více signifikantních úderů než Britka. V samotném závěru kola se McCann ještě podařil atraktivní slam.

Do třetího kola vstoupila aktivněji Carolina. Vypadalo to, že má více sil. Několikrát se jí podařilo soupeřku přesně zasáhnout. McCann však zastavila snahu Brazilky tím, že ji přitiskla na pletivo. Následovalo několik boxerských výměn. Carolina se snažila tlačit a čím dál častěji se pokoušela o klinče. To se jí však vymstilo. Při jednom takovém pokusu ji Molly McCann zasáhla tvrdým loktem z otočky a poslala Brazilku do říše snů.

Zdroj: UFC | Twitter FTB_VIDS

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ