DomůUFCUFC Londýn: Fantastický knokaut loktem z otočky v podání Molly McCann!

UFC Londýn: Fantastický knokaut loktem z otočky v podání Molly McCann!

Molly McCann předvedla na turnaji UFC Londýn parádní knokaut loktem z otočky, kterým poslala svou soupeřku Luanu Carolinu do říše snů.

Zápas domácí bojovnice s brazilskou soupeřkou byl tvrdou bitvou. Více ze zápasu měla Britka, která do souboje vletěla jako uragán a zasypala Carolinu kanonádou úderů. Většina úderů však nebyla příliš přesných. Přesto McCann tlačila po celé první kolo. Brazilka byla poměrně pasivní a snažila se boxovat ze vzdálenosti. Občas použila i kopy, ale byla hodně pomalá.

Tempo se ve druhém kole výrazně zpomalilo. Britka nicméně nadále útočila, byť už ne s takovou razancí, jako v prvním kole. Během kola mírně změnila taktiku, když se jí podařil takedown a dostala Brazilku na zem. Tam ji chvíli kontrolovala, ale po chvíli se boj opět přenesl do postoje. V poslední minutě druhého kola Carolina přidala na tempu a připsala si na své konto více signifikantních úderů než Britka. V samotném závěru kola se McCann ještě podařil atraktivní slam.

Do třetího kola vstoupila aktivněji Carolina. Vypadalo to, že má více sil. Několikrát se jí podařilo soupeřku přesně zasáhnout. McCann však zastavila snahu Brazilky tím, že ji přitiskla na pletivo. Následovalo několik boxerských výměn. Carolina se snažila tlačit a čím dál častěji se pokoušela o klinče. To se jí však vymstilo. Při jednom takovém pokusu ji Molly McCann zasáhla tvrdým loktem z otočky a poslala Brazilku do říše snů.

Zdroj: UFC | Twitter FTB_VIDS


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ