DomůUFCUFC má skvělou zprávu pro evropské fanoušky! Vrací se do Londýna

UFC má skvělou zprávu pro evropské fanoušky! Vrací se do Londýna

Největší MMA organizace světa, kterou je americká UFC, na svých sociálních sítích oznámila velkou novinku. Po více jak dvouleté pauze, způsobené nemocí covid, se vrací do Evropy. Od začátku pandemie se totiž všechny akce konaly buď na Blízkém východě nebo v USA.

UFC se po dlouhé pauze představí v Evropě nejprve ve Velké Británii, konkrétně v O2 Areně v Londýně. Akce je naplánována na 19. března 2022. Nejedná se sice o číslovanou akci, ale i tak nás jednoznačně čeká zajímavý turnaj. Prim by na něm měli hrát domácí bojovníci a také zápasníci z Evropy.

„Pokaždé, když pořádáme akci v Londýně, je to neuvěřitelný zážitek. V Anglii je to trochu jiné a fanoušci jsou neuvěřitelní. Nemůžu se dočkat, až se tam 19. března vrátíme,” komentoval šéf UFC Dana White oznámení návratu do Londýna. Akci by neměla ohrozit ani covid omezení, jelikož právě v Británii se opatření hodně uvolňují a začíná se žít normálním životem.

Zdroj: Instagram UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ