DomůOstatníVyjádření Tysona Furyho a Deontaye Wildera k jejich třetímu vzájemnému zápasu

Vyjádření Tysona Furyho a Deontaye Wildera k jejich třetímu vzájemnému zápasu

Byl to neuvěřitelný boxerský zápas v těžké váze. Fury byl dvakrát na zemi, Wilder dokonce třikrát. Naposledy se Wilder už nezvedl a rozhodčí zápas ukončil.

Zdroj: DAZN

“GypsyKing” Wildera naposledy poslal k zemi v jedenáctém kole. Obhájil tak titul WBC a zůstává neporaženým šampionem těžké váhy.

Tyson Fury se hned v pozápasovém rozhovoru ještě v ringu vyjádřil o Wilderovi takto:

“Jsem sportovec. Chtěl jsem mu projevit trochu lásky a úcty a on neměl zájem to opětovat, takže se za něj modlím. Řekl jsem mu, že odvedl dobrou práci a on řekl, že nechce projevovat žádnou úctu nebo uznání. Řekl jsem, že to není problém, ale byl jsem překvapen.”

Později na tiskové konferenci Fury dále pokračoval:

“Bojovali jsme tam jako opravdoví bojovníci. Potom jsem mu přišel podat ruku a on na to, že ne a že mě nerespektuje. Jak můžeš říct, že jsem podváděl, když to v hloubi duše víš a také celý tvůj tým ví, že jsem tě porazil férově. Prostě je poražený a zraněný. Určitě není první a nebude ani poslední. Já ale celou svou kariéru bojuji jako gentleman, jako chlap.”

Kariéra Deontaye Wildera byla a stále je parádní. Všechny své soupeře porazil, ale na Tysonovi si vylámal zuby. Ve čtvrtém kole jejich posledního zápasu sice Furyho dvakrát poslal na zem, Fury se z toho však vždy dostal a zápas nakonec dotáhnul do vítězného konce.

Deontay Wilder pro portál Boxing Scene řekl, že nebyl dost dobrý.

“Vydal jsem ze sebe to nejlepší, ale nestačilo to. Nejsem si jistý, co přesně se stalo. Vím, že změnil některé věci v tréninku a také to, že se svými 277 librami váhy se mnou nepřišel tančit balet. Přišel na mě tlačit, být tvrdý a to se mu povedlo.”

Deontay Wilder se zatím s prohrou nesmířil. A není divu. Fury je jeho jediným přemožitelem a pravděpodobně mu to bude nějakou dobu trvat. Otázkou je, zda se Wilder ještě dokáže nastartovat a bude pokračovat ve své úspěšné kariéře.

Zdroj: Boxing Scene | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ