DomůUFCTrenér Israela Adesanyi: Po zápase s Blachowiczem jsme měli v plánu souboj...

Trenér Israela Adesanyi: Po zápase s Blachowiczem jsme měli v plánu souboj o třetí pás

Jak se říká, s jídlem roste chuť. Kdyby na turnaji UFC 259 porazil Israel Adesanya Jana Blachowicze, šel by si prý také pro pás do těžké váhy. Takové totiž byly plány Adesanyova týmu, jak nyní prozrazuje trenér Eugene Bareman.

Zdroj: Fivealmond, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Jan Blachowicz, v noci ze soboty na neděli, nejenže připravil Israela Adesanyu o jeho neporazitelnost, ale zhatil také jeho plán, že se stane historicky prvním šampionem UFC ve třech vahách.

Jak tvrdí Adesanyův trenér Eugene Bareman, kdyby Israel porazil Blachowicze a stal se tak šampionem polotěžké váhy, okamžitě by přešel do těžké váhy, aby v ní mohl usilovat o svůj třetí mistrovský pás UFC.

“Myslím, že teď už to můžu prozradit, protože na tom už nezáleží. Prohráli jsme. Kdybychom získali titul v polotěžké váze, chtěli bychom jít dál. Celý tým v tom byl zajedno. Proč zůstávat na místě? Chtěli jsme jít ještě o váhu výš, ale nemělo to nic společného s Jonem Jonesem. Israel připustil, že má až příliš blízko k Francisovi Ngannou, takže by s ním nebojoval. Ale pokud by v zápase Miocic vs. Ngannou zvítězil Miocic, tak na 100 procent bychom se s ním utkali.”

Eugene Bareman dodal, že představitelům organizace UFC se ten nápad líbil a Israel měl zelenou pro eventuální zápas se Stipe Miocicem. Tyto plány však zhatila “Legendární polská síla”.

Další kroky Adesanyi tak budou, podle jeho vlastních slov, směřovat zpět do střední váhy, kde chce hájit svůj pás šampiona této divize. Nevyloučil však, že si někdy v budoucnu opět nezaskočí do polotěžké váhy.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ