DomůUFCTrenér Israela Adesanyi: Po zápase s Blachowiczem jsme měli v plánu souboj...

Trenér Israela Adesanyi: Po zápase s Blachowiczem jsme měli v plánu souboj o třetí pás

Jak se říká, s jídlem roste chuť. Kdyby na turnaji UFC 259 porazil Israel Adesanya Jana Blachowicze, šel by si prý také pro pás do těžké váhy. Takové totiž byly plány Adesanyova týmu, jak nyní prozrazuje trenér Eugene Bareman.

Zdroj: Fivealmond, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Jan Blachowicz, v noci ze soboty na neděli, nejenže připravil Israela Adesanyu o jeho neporazitelnost, ale zhatil také jeho plán, že se stane historicky prvním šampionem UFC ve třech vahách.

Jak tvrdí Adesanyův trenér Eugene Bareman, kdyby Israel porazil Blachowicze a stal se tak šampionem polotěžké váhy, okamžitě by přešel do těžké váhy, aby v ní mohl usilovat o svůj třetí mistrovský pás UFC.

“Myslím, že teď už to můžu prozradit, protože na tom už nezáleží. Prohráli jsme. Kdybychom získali titul v polotěžké váze, chtěli bychom jít dál. Celý tým v tom byl zajedno. Proč zůstávat na místě? Chtěli jsme jít ještě o váhu výš, ale nemělo to nic společného s Jonem Jonesem. Israel připustil, že má až příliš blízko k Francisovi Ngannou, takže by s ním nebojoval. Ale pokud by v zápase Miocic vs. Ngannou zvítězil Miocic, tak na 100 procent bychom se s ním utkali.”

Eugene Bareman dodal, že představitelům organizace UFC se ten nápad líbil a Israel měl zelenou pro eventuální zápas se Stipe Miocicem. Tyto plány však zhatila “Legendární polská síla”.

Další kroky Adesanyi tak budou, podle jeho vlastních slov, směřovat zpět do střední váhy, kde chce hájit svůj pás šampiona této divize. Nevyloučil však, že si někdy v budoucnu opět nezaskočí do polotěžké váhy.

Zdroj: MMA Fighting


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ