DomůUFCJake Paul vyzývá Conora McGregora: Kdy už začneš dělat to, co máš?

Jake Paul vyzývá Conora McGregora: Kdy už začneš dělat to, co máš?

Jake Paul chce, aby se Conor McGregor postavil za zápasníky UFC a bojoval za větší platy a lepší lékařskou péči pro ostatní.

YouTuber, který se do povědomí fanoušků bojových sportů zapsal svými vystoupeními v boxerském ringu, kde porazil Tyrona Woodleyho nebo Bena Askrena, neustále vyzývá prezidenta UFC Danu Whitea, aby svým bojovníkům platil více. Paul se také domnívá, že si zaslouží lepší lékařskou péči. YouTuber dává Whiteovi různými způsoby najevo, že hodlá bojovat za blaho bojovníků MMA. Nedávno dokonce zveřejnil píseň, v níž prezidenta UFC uráží.

Tentokrát se Paul vyjádřil k příspěvku Conora McGregora na jeho profilu na Twitteru a vyzval ho, aby začal prosazovat lepší podmínky pro ostatní bojovníky UFC.

McGregor: “Gratulace agentuře Paradigm Sports Management. Číslo 1 a číslo 2 na seznamu smluvně nejlépe placených bojovníků. Já a Izzy. Úžasný úspěch pro úžasnou agenturu Paradigm Sports. Gratuluji celému svému týmu ke skvělé smlouvě a za včerejší noc Israeli!”

Paul: “Ano, Izzy si tu smlouvu zasloužil, ale bohužel Tyson Fury stále vydělává víc než vy dohromady. Conore, kdy se začneš podílet na tom, aby VŠICHNI bojovníci měli lepší výplaty a lékařskou péči?”

Paul se v minulosti zmínil, že by se rád s McGregorem utkal. YouTuber se přiznal, že ho k boxerskému dobrodružství motivoval mimo jiné potenciální souboj s Irem v boxerském ringu. Boxer by se rád s McGregorem utkal v jeho rodné zemi, v Irsku. Není však vůbec jasné, zda k takovému zápasu někdy dojde.

Co se týče Paulovy současné kariéry, je možné, že se do ringu vrátí až koncem letošního roku. V současné době propaguje zápas mezi Amandou Serrano a Katie Taylor. Paul pomáhá manažersky a obchodně Serrano, která se s Taylor utká 30. dubna v Madison Square Garden.

Zdroj: Twitter Jake Paul

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ