DomůUFCBlachowicz zkřížil organizaci UFC její plány: Už nikdy neuvidíme souboj Adesanya vs....

Blachowicz zkřížil organizaci UFC její plány: Už nikdy neuvidíme souboj Adesanya vs. Jon Jones

Jan Blachowicz s největší pravděpodobností zkřížil plány UFC, týkající se potenciálního souboje mezi Israelem Adesanyou a Jonem Jonesem. Podle některých expertů na MMA k takovému zápasu už nikdy nedojde.

Zdroj: UFC

Galavečer UFC 259 je za námi. Byli jsme svědky snadné obhajoby pásu Amandy Nunes, která porazila Megan Anderson a také korunovace nového šampiona bantamové váhy Aljamaina Sterlinga, který získal svůj pás po diskvalifikaci Petra Yana. Ale nejdůležitější událostí turnaje byl souboj Jana Blachowicze s Israelem Adesanyou. Konkrétně pak vítězství Blachowicze, který se tak postaral o první porážku Adesanyi v jeho MMA kariéře.

Ve studiu stanice ESPN, bezprostředně po tomto zápase, pak respektovaný novinář Ariel Helwani řekl, že v návaznosti na výsledek utkání diváci pravděpodobně už nikdy nebudou mít šanci vidět super zápas mezi Adesanyou a Jonesem.

“Pohybuji se ve světě smíšených bojových umění tak dlouho, že vím, že i tady platí ono známé: nikdy neříkej nikdy. Ale zápas mezi Adesanyou a Jonesem se v brzké době neuskuteční a myslím si, že se neuskuteční už nikdy.”

Podle Helwaniho se Adesanya neměl utkat s Blachowiczem, ale právě s Jonesem.

“Podle mého názoru měl Adesanya v sobotu bojovat s Jonesem a ne s Blachowiczem. Vraťme se do září loňského roku. Poté, kdy Adesanya porazil Paula Costu, řekl jsem, že nastal ten správný čas na zápas s Jonesem, protože Israelovi se už ve střední váze nenabízel žádný zajímavý soupeř. Jones také neplánoval nic zajímavého, a to ani v polotěžké a ani v těžké váze. Oba zápasníci se navzájem atakovali na sociálních sítích, fanoušci ten souboj chtěli a tak to byla ideální příležitost sestavit toto utkání. A klidně to nemuselo být o pás šampiona. Kdo by takový zápas nechtěl vidět?”

“Teď se obávám, že tento super zápas se stane jedním z těch – co by bylo, kdyby, kterých už máme v MMA spoustu. Adesanya se vrací do střední váhy a Jones se zaměřuje pouze na těžkou váhu. Takže pravděpodobnost jejich vzájemného zápasu je prakticky nulová. Jiné by to bylo, kdyby Adesanya Blachowicze porazil, to se však nestalo. Fanouškům tak s největší pravděpodobností nebude nikdy dopřáno vidět souboj Adesanya vs. Jones.”

Se slovy Ariela Helwaniho nelze nesouhlasit. Organizace UFC se připravila o možnost nabídnout fanouškům něco opravdu extra. Jan Blachowicz zkřížil organizaci její plány a dal jí parádní lekci. Nelze přehlédnout, že UFC a spousta expertů Blachowicze nedokázala docenit a neustále jej podceňovala a přehlížela. Janek jim všem nyní ukázal, že “Legendární polská síla” není mýtus. Doufejme, že si nyní polský šampion zaslouží respekt, jaký si zaslouží. I když to bude za cenu toho, že možná nikdy neuvidíme souboj Adesanya vs. Jones.

Zdroj: ESPN | BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ